999 rezultate për

personazhet

E veshur nga Valdrin Sahiti, Paris Hilton shkëlqeu mbrëmë në AMAs (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ceremonia e përvitshme e ndarjes së çmimeve AMAs. Nën rregulla strikte për shkak të emergje
Momentet e sikletshme, si i kanë "tradhtuar" veshjet VIP-at (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM) Bluzë e zezë më jak golf. Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zg
"Jam i martuar", fenomeni i Instagramit shqiptar ngacmon LIVE moderatorin (VIDEO) Një ndër personazhet më të famshme në botën virtuale Kicja, ishte sot e ftuar në programin ”Abc e Mëngjesit”. Me mbi
6 ide mëngjesi nga personazhet e njohur Nëse je e lodhur me mëngjeset e përditshme dhe dëshiron disa ide mëngjesi nga personazhet e njohur për vaktin e parë të
Do fërkoni sytë, kështu do dukeshin VIP-at nëse do të ndryshonin gjini (FOTO LAJM) A e mbani mend aplikacioni FaceApp? Ppak kohë më parë ai u bë trendi i momentit ku ky aplikacion, “shndërron” meshkujt n
COVID-19 nuk pyet, personazhet publikë shqiptarë që u infektuan (FOTO LAJM) Që nga fillimi i marsit e deri më tani në total janë infektuar 4,880 persona në Shqipëri nga koronavirusi. Por as per
Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM) Bluzë e zezë më jak golf. Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zg
Politikanët kujtohen për Ljarjan pas vdekjes: Peng që nuk e përcjellim siç e meritonte Politikanë të shumtë kanë shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta e aktorit dhe regjisorit të madh, Rikard Ljarja.
Taksiratet e VIP-ave, momentet më të sikletshme me veshjet (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Personazhet VIP që pretendohet se kanë lidhje me Iluminatët Shumë prej yjeve të skenës botërore, janë aluduar se kanë pasur lidhje me Iluminatët. Gjestet e tyre, mënyra se si in
5 personazhet më kreativ gjatë periudhave të karantinës në botë (FOTO LAJM) Organizata Botërore e Shëndetësisë e shpalli COVID-19 një pandemi në 11 mars të vitit 2020. Shumë persona u bënë të f
Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM) Bluzë e zezë më jak golf. Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zg
Momentet e sikletshme, si i kanë "tradhtuar" veshjet VIP-at (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Si do të dukeshin personazhet vizatimorë nëse një ditë do të plakeshin (FOTO LAJM) Të gjithë jemi rritur me filma vizatimorë. Madje edhe sot na pëlqen që t'i shohim e të heqim mendjen nga stresi i ditës.
Thanë "Po"! Personazhet VIP që i dhanë fund beqarisë në vitin 2019 (FOTO LAJM) Viti 2019 ka qenë një vit i shënuar për shumë personazhe të showbiz-it shqiptar, të cilët vendosën t’i japin fund beqari
Si do të dukeshin personazhet vizatimorë nëse një ditë do të plakeshin (FOTO LAJM) Të gjithë jemi rritur me filma vizatimorë. Madje edhe sot na pëlqen që t'i shohim e të heqim mendjen nga stresi i ditës.
Para jush, 10 personazhet VIP më të ndjekur këtë vit në Instagram! Sot, Instagram-i nuk është më vetëm një rrjet fotografik social, por është kthyer një mënyrë jetese. Dhe, si të gjith
Taksiratet e VIP-ave, momentet më të sikletshme me veshjet (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
E frikshme, personazhet për fëmijë vijnë në versionin horror (FOTO LAJM) Edhe pse ne kemi festuar tashmë natën më të frikshme të vitit, ka ende mjaft histori të frikshme që duhet të tregohen.