999 rezultate për

personazhe

Shtëpitë luksoze të të famshmëve që do t’ju lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Edhe pse shtëpia e Elvis Presley-t në Graceland është shtëpia më e famshme në të gjithë botën, shumë shtëpi të tjera të
Foto të rralla, kur kryeministret dhe princeshat dalin me bikini (FOTO LAJM) Të gjithë jemi kurioz për jetën e personazheve të famshëm, përfshirë këtu politikanet, dhe pjesëtarët e familjeve mbretë
Kur fotografi gjen pas shumë vitesh personazhet që ka shkrepur ndër vite (FOTO LAJM) Fotografi Kris Porsz ka botuar një libër, një vepër dashurie, siç e quan ai, pasi ka gjurmuar për shtatë vite rresht per
52 personazhe të njohur mbrojne ekspertin që u sulmua nga Hashim Thaçi në komisionin për "turqit" Disa ditë pasi presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u përplas keq me anëtarët e Komisionit të Kuvendit që po i kryhen het
LISTA/ Personazhet e Game of Thrones në politikën shqiptare: Kush është Night King, Cersei, Jon Snow.. Game of Thrones është seriali më i ndjekur deri më tani duke gjeneuar qindra milion dollar të ardhura për prodhuesit. Se
Kështu e feston Argjentina rikthimin e Messit (VIDEO) "Njerëzit mendojnë se vjen nga një tjetër planet. Po, mund të jetë planeti gjenive që quhet Argjentinë". Me këto fja
Ngjashmëritë e frikshme mes VIP-ave dhe fëmijëve (FOTO LAJM) Ngjashmëria mes fëmijëve dhe prindërve ndoshta nuk bën shumë përshtypje pasi dihet se ëhstë e mundur për shkak të geneve
Gazetari e thotë troç: Ja VIP-at shqiptarë që kanë fjetur me mua (VIDEO) I ftuar së fundmi në emisionin "Ftesë në pesë" ishte gazetari i njohur Ervin Kurti, i cili tregoi më shumë për rubrikën
I kapi sfida, VIP-at shqiptarë nxjerrin hapur portofolin (FOTO LAJM) Në rrjet nuk ka ndonjëherë fund loja dhe këtë herë ka prekur VIP-at shqiptarë. Ata kanë vazhduar lojën e nisur Eraldo
Aktorja e dashur e humorit jep detaje nga jeta e saj Aktorja e talentuar Delinda Disha ishte një nga të ftuarat e Bieta Sulos në studion e “Ftesë në 5”. Edhe pse jemi mës
Ndryshime drastike, këto VIP-a hoqën të zitë e ullirit për t’u dobësuar (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë sesa e vështirë është që të humbasësh peshë. Eshtë një proces shpeshherë i gjatë, kërkon vullnet dh
Revista Time zgjedh personazhet e vitit (FOTO LAJM) Gazetarët janë përzgjedhur nga revista prestigjoze Time si personazhet e vitit 2018. Mes tyre gjendet edhe Jamal Khashog
Të krimbura në para, kaq paguhen VIP-at shqiptar për një postim në Instagram (FOTO LAJM) Personazhet e njohur që kanë më shumë ndjekës në Instagram, janë ata që përfitojnë më shumë dhe që paguhen për çdo posti
Si asnjëherë në ekranet shqiptare, personazhet flirtojnë LIVE Dren Abazi dhe Lei Kraja kanë bërë një veprim që rrallëherë ka ndodhur në ekranet shqiptare. Dyshja ka flirtuar gjatë
Rita Ora transformohet për Halloween, nuk do ju besoni syve si është bërë (FOTO LAJM) Festa e Halloëeen-it kohët e fundit ëhstë kthyer në një trend që festohet nga miliona njërëz, që transformohen në person
Përgatituni, këto personazhe janë juria e Këngës Magjike Ende pa nisur “E diela shqiptare” dhe bashkë me të edhe edicioni i 20-të i Këngës Magjike, në media kanë nisur të zbuloh
Shkrihet rrjeti, si duken përsonazhet vizatimore në gjininë tjetër Jemi mësuar aq shumë duke i parë personazhe të caktuara në filmat vizatimorë në një gjini, saqë nuk e imagjinojmë dot s
Personazhet VIP me bukuri ujë e sapun (FOTO LAJM) Grimi i realizuar nga dora e një artisti, padiskutim përbën një pjesë të rëndësishme për një femër, e ndërsa ndryshimi d
Mahnituni: Kjo vajzë shndërron buzët e saj në personazhet tona të preferuara (FOTO LAJM) Arti i Make-Up tashmë prej kohësh ka bërë përparime të pabesueshme, dhe madje të rinjtë kanë sjellë në rrjete sociale ed
Fantastike, si do dukeshin këto personazhe nëse do i përkisnin gjinisë tjetër (FOTO LAJM) Jemi mësuar aq shumë duke i parë personazhe të caktuara në filmat vizatimorë në një gjini, saqë nuk e imagjinojmë dot s