E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

personazh

E veshur nga Valdrin Sahiti, Paris Hilton shkëlqeu mbrëmë në AMAs (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ceremonia e përvitshme e ndarjes së çmimeve AMAs. Nën rregulla strikte për shkak të emergje
Me emisionin më të veçantë, aktorja e njohur shqiptare i futet moderimit (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si aktore, e cila ka bërë për vete publikun shqiptar me tipin e batutat e saj spontane. Mirëpo, An
Kush fshihet pas këtij personazhi të famshëm memesh? (FOTO LAJM) Të gjithë mund të kemi parë ose të kemi përdorur në rrjete sociale meme apo ‘gifs’ me të ashtuquajturin, ‘Baby Yoda’, nj
Sot një ndër modelet më të suksesshme, e njihni këtë personazh në foto? (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Modelja ka qenë kryefjalë e
"Të gruaja ime jo", Gjiko i ndalon publikisht Elitës të ftojë këtë personazh (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko u ulën përballë njëri-tjetrit në emisionin NIN për t’i drejtuar disa pyetje njëri-tjetrit. Moderatorja p
Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
Lajm i çuditshëm për fansat e Harry Potter, heroi i tyre nuk ishte unik Tashmë janë bërë plot 20 vite që kur e gjithë bota u njoh për herë të parë me Harry Potterin. Por, vitet nuk janë as
Luana zëvëndëson kapitenin, "Shiko kush luan" sonte me një personazh të ri (VIDEO) Puntata e sotme e “Shiko Kush Luan”, veç të ftuarve të rinj do të na njohë edhe me kapitenin e ri të skuadrës blu… Rezar
Momentet e sikletshme, si i kanë "tradhtuar" veshjet VIP-at (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Jo vetëm në pistë, Hamilton kampion edhe jasht saj Pas suksesit numër 90-të në pistën e Mugellos, Lewis Hamilton ka tashmë mundësinë për të barazuar rekordin e sukseseve n
Ndër vite, kjo është veshja e preferuar e njerëzve të zgjuar (FOTO LAJM) Bluzë e zezë më jak golf. Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për tu njohur me personazhet e zgjuarë që kanë bërë këtë zg
"Jam i martuar", fenomeni i Instagramit shqiptar ngacmon LIVE moderatorin (VIDEO) Një ndër personazhet më të famshme në botën virtuale Kicja, ishte sot e ftuar në programin ”Abc e Mëngjesit”. Me mbi
Buzëqeshja e personazheve të famshëm para se të bëheshin të njohur (FOTO LAJM) Kështu dukej buzëqeshja e disa personazheve të famshëm para se të bëheshin të famshëm. Jo më kot thuhet se fama vjen
6 ide mëngjesi nga personazhet e njohur Nëse je e lodhur me mëngjeset e përditshme dhe dëshiron disa ide mëngjesi nga personazhet e njohur për vaktin e parë të
Një personazh plot me mistere, cilat janë fjalët e fundit të Princeshë Dianës Princeshë Diana është një nga personazhet më të përfolura të Familjes Mbretërore, edhe pse nuk jeton më. Ajo lindi më
Do fërkoni sytë, kështu do dukeshin VIP-at nëse do të ndryshonin gjini (FOTO LAJM) A e mbani mend aplikacioni FaceApp? Ppak kohë më parë ai u bë trendi i momentit ku ky aplikacion, “shndërron” meshkujt n
Nuk e dinit, këta përsonazhe të famshëm kanë lidhje gjaku me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Duke folur statistikisht, të gjithë në Tokë janë të lidhur me njëri-tjetrin. Pra, kur mendoni se sa njerëz keni në p
Kështu dukej Tokyo përpara se të ishte një "Maserati" (FOTO LAJM) Ursula Corbero është aktore dhe modele spanjolle. Ajo u njoh nga publiku fillimisht me rolin e saj, si Ruth Gomez në “Fi
COVID-19 nuk pyet, personazhet publikë shqiptarë që u infektuan (FOTO LAJM) Që nga fillimi i marsit e deri më tani në total janë infektuar 4,880 persona në Shqipëri nga koronavirusi. Por as per
Ekzekutoi 3 persona, agresori "personazh" i njohur për autoritetet britanike Një ngjarje e rëndë ka tronditur së fundmi Britaninë, ku nga një sulm mbetën të vrarë 3 persona. Mediat britanike rap