999 rezultate për

personalizuar

Dua Lipa pozon me fanellën e Prishtinës Asaj iu dhurua një fanellë e personalizuar vjollcë. Dua Lipa nuk ka ardhur vetëm për muzikë në Kosovë. Ajo ndanë kohën p
"Një lutje për qytetarët e Tiranës", zbulohet letra e personalizuar e Veliajt Sot qytetarët e Tiranës kanë marrë një letër nga kryebashkiaku Erion Veliaj, përmes të cilës ai i falenderon me mirënjo
Ja si janë palestrinat e personalizuara të Milot Rashicës Milot Rashica tregon edhe njëherë dashurinë e tij për Kombin shqiptar. Lojtari me origjinë nga Vushtria e Kosovës i cili
Derhemi: Teatri është ç’personalizuar nga arroganca e Çulit "Teatri Kombëtar po shkatërrohet qëllimisht dhe nuk po rikonstruktohet, pasi do të shembet që në atë vend të ndërtohet p
Autobusa të personalizuar për Pirlon, Villën dhe Lampard (FOTO LAJM) New York City u ka dedikuar 3 yjeve të skuadrës një vend të veçantë në SHBA, teksa ata kanë imazhet e tyre në autobusët
Dalin biletat e personalizuara të Shqipëri-Portugali (FOTO) Për herë të parë në Shqipëri, në biletën për të ndjekur një ndeshje futbolli do të ketë elementë të personalizuar, duke
Bileta të personalizuara për Shqipëri-Portugali Federata Shqiptare e Futbollit perfeksionon shitjen e biletave duke rritur ndjeshën nivelin e sigurisë për takimin e 7 s
Çfarë makinash në garazhin e Muntarit (FOTO LAJM) Shumë futbollistë janë të apasionuar pas makinave, por Sulley Muntari ia kalon të gjithëve. Ndoshta jo të gjithë e dinë
Twitter do të monitorojë aplikimet që shkarkoni "App graph", është projekti më i ri që ka ndërmarrë Twitter Inc., për "përgjimin" e aplikacioneve të palëve të treta në
Telefoni i parë i krijuar me printim 3D Kompania e prodhimit te telefoneve nga OwnFone njoftoi se ka krijuar telefonin e parë për njerëzit me aftësi të kufizuar
Messi me këpucë të personalizuara (FOTO LAJM) Futbollisti më i mirë në botë për momentin, Lionel Messi, ka këpucët e tij të personalizuara, të cilat janë dizenjuar ng
Wayne Rooney me motorr të personalizuar (FOTO LAJM) Ylli i Manchester United dhe kombëtares angleze Wayne Rooney tashmë do të ketë motorrin e tij të personalizuar. Një Harl
"Thuaj stop duhanit me Barçën" "Quit smkong with Barça", "Thuaj stop duhanit me Barçan". Barcelona dhe Komisioni Europian zbresin sot në tapetin e Camp
Largohet rreziku i vullkanit, tifozët spanjoll në masë Në Islandë situata po kthehet nën kontroll. Tifozët spanjollë do të jenë në masë sot në “Wembley”. Duke ditur se kohët e