999 rezultate për

personalisht

Trajneri i Romës kontakton personalisht Hysajn Elseid Hysaj në merkato i ngjan një telenovele. Disa seri, disa zhvillime dhe të dhëna që kundërshtojnë njëra-tjetrën ng
Klaudia Pepa e tha ç'kishte për të thënë, kujt t'i djegë le ta mbaj (FOTO LAJM) Klaudia Pepa ka dhënë sot një këshillë me vlerë për të gjitha femrat që janë ndarë dhe kanë kontakte me ish-partnerët.
Sulmuan KZAZ në Dibër, i ndaluari shfaqet me shenja dhune në gjykatë (VIDEO) Ditën e sotme Gjykata e Dibrës dha masat e sigurisë për të arrestuarit për sulmin ndaj KZAZ 19 në Dibër. Arif Kaloshi
Ali Ahmeti a e njeh El Chekën, ja përgjigja e kreut të BDI-së për kërçovarin në Amerikë?! Të ashtuquajturat “bomba”, të publikuara nga Sheqerim Ahmeti, i njohur tashmë si El Cheka, vazhdojnë të shpërndahen në i
Gazeta britanike: Thaçi po hetohet për krime lufte The Independent shkruan se Hashim Thaçi ka edhe probleme personale, pasi Gjykata Speciale po heton disa nga udhëheqësit
Rodriguez rikthehet në Madrid? Rrëfehet kolumbiani E ardhmja e James Rodriguez mbetet e paqartë dhe e pazgjidhur. Pasi shënoi “hat-trick” në fitoren 6-0 ndaj Mainz, kolumb
Mourinho dëshiron Interin, do të takojë personalisht Suning Pasi ka dështuar transferimi te skuadra e Real Madrid trajneri Jose Mourinho po mendon të rikthehet tek Interi, skuadra
Arthur: Lutem çdo ditë që Neymar të kthehet te Barcelona Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo ka thënë se po lutet që Neymar të rikthehet te Barcelona. “Unë personalisht po l
Fiksimi i vajzave shqiptare i postoi videon, këngëtarja tregon pse nuk e ndoqi në Instagram Ai u kthye shumë shpejt në një nga personazhet më të preeruar të vajzave shqiptare teksa aktronte në filmat turk. Ky
Pasi doli krah Ramës, flet kryebashkiakja e LSI në Gjirokastër Kryetarja e Bashkisë së Gjirokastrës, Zamira Rama ka reaguar publikisht pas takimit të saj krah Ramës në Gjirokastër.
Ancelotti flet hapur për mundësinë e drejtimit të Italisë Carlo Ancelottin del hapur teksa pranon se stolin e Kombëtares Italiane të Futbollit nuk e shikon si një opsion të largë
Nainggolan shuan spekullimet rreth të ardhmes Radja Nainggolan ujep fund zërave të merkatos për të ardhmen e tij te Roma. Mesfushori, i përfolur jo pak gjatë kësa
Vuçic ndihet i fyer me akuzat që Amfilohije ia ka bërë rreth Kosovës Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka thënë se e ka fyer deklarata e mitropolitit Amfilohije “që politika e tij shpie d
Porositur personalisht nga diktatori Kim Jong-un, Koreja Veriore bëhet me Disneyland (FOTO) “Disneyland” i Koresë Veriore i porositur personalisht nga diktatori Kim Jong-un ka bërë publike disa fotografi të pabes
Pas Rashelit, Ermal Mamaqi braktiset edhe nga Kejvina Velina e emisionit të njohur ''Xing me Emalin'' e ftuar në ''Kush vjen për drekë'' ka lënë të kuptohet se ajo sdo të jet
Plaku: Ne jemi një grup që kemi besim tek njëri-tjetri Njeriu i ndeshjes Kamza – Kukësi, u shpall sulmuesi Sebino Plaku. Pas dopietës së realizuar për ekipin e Kamzës, ai u sh
Sela: Do t’ia tregoj personalisht Zaevit se kush do të jetë ministri i ri i shëndetësisë "Kush do të jetë ministri i ri i shëndetësisë do t'i tregojë Kryeministrit Zaev kur ai të më thërret", ka thënë Sela.
“Ndëshkuesi” i Filipineve: Do luftoj personalisht me ata që dhunojnë fëmijët dhe gratë! Presidenti filipinas, Rodrigo Duterte, njihet për komentet ‘pikante’ dhe komunikim e drejtpërdrejtë, që pushton jo rrall
Dakës nuk i pëlqen balotazhi, jep një ide Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve të Kosovës, Valdete Daka kërkon ndryshimin e Kodit Zgjedhor, në mënyrë që t
Wenger tenton ta joshë personalisht Lemarin Arsene Wenger është gjithnjë e më i sigurtë për uljen e shhumës së tranferimit të Thomas Lemar. Pavarësisht se i janë