999 rezultate për

personale

Teme studimi?? Tema: Rrjetet sociale: Perdorimi i te dhenave personale dhe abuzimi me to ne kushtet e perdorimit te teknologjise (Shtat
Nora e thotë hapur: Ka patur 1000 Anna E ftuar mbrëmjen e djeshme në "Dua të të bëj të lumtur", Nora foli për herë të parë për ndarjen duke zbuluar se arsyeja
Giround arrin marrëveshje personale me Interin Olivier Giroud ka arritur marrëveshje personale me skuadrën e Inter, për transferimin nga Chelsea. ‘Gazzetta dello Sp
Maqedonia e Veriut gati të hedhë në treg mjetet e reja të identifikimit Dokumentet e reja për qytetarët me emrin e ri të shtetit Republika e Maqedonisë së Veriut, do të fillojnë të lëshohen ng
"Ka xhelozi personale", koreografi i njohur tregon si ja "vuri vizën" Elvana për Arilenën (FOTO LAJM) Koreografi Tan Brama ka reaguar disa ditë pasi kanë shpërthyer polemikat pas ndarjes së çmimeve në Festivalin e 58 të Kë
SKANDALOZE/ Rama i jep serbëve të dhënat personale të shqiptarëve, zbardhen marrëveshjet me Serbinë Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç konfirmoi se një nga marrëveshjet që pritet të nënshkruhet në Beograd në fund të j
"Më vjen që ta vras!" Kënga e Arilena Arës qenka ndjesi personale dhe teksti të le pa fjalë (VIDEO) Arilena Ara ka folur për këngën e saj të fundit “Shaj” me të cilën konkurron në festivalin e Këngës në RTSH. Këngëtar
24 familje qëndrojnë në 4 çadra, nevojat personale i kryejnë tek tualeti i xhamisë Situatë e rënduar për 24 familje në fshatin Marikaj në Bashkinë e Vorës të cilat kanë dalë jashtë nga banesat pas tërmet
Zbulohet pse sekretarja personale e Kate Middleton u largua nga puna Pas dy vitesh, krahu i djathë i Kate Middleton, mbretëreshës së ardhme të Anglisë, është larguar nga puna. Catherin Q
Klopp tregon stadiumin që e ka makth Jurgen Klopp ka zbuluar se kush është stadiumi që ai urren më së shumti të luajë. Në fakt, trajneri i Liverpool u pye
Modelja shqiptare pranon publikisht lidhjen, kush është fatlumi (VIDEO) Këtë të enjte e ftuar në studion e "Ftesë në pesë" ishte modelja e njohur shqiptare Kristina Baki. Ajo ka folur rreth je
Vetëvendosje reagon sërish kundër Bashkisë Tiranë: Mos t'i marrë kritikat si personale Kryetari i bordit të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, Enis Sulstarova, ra reaguar kundër qëndrimit të Bashkisë së Tira
Horoskopi javor nga Meri: Kjo shenjë do prish marrëdhënien me dikë Java fillon fuqishëm me lidhjen e veshtire midis Marsit dhe Plutonit, te dy planetet do perpiqen te dominojne njeri mbi
Rama thumbon Albin Kurtin: Unë nuk bëj politikë me marrëdhëniet personale "Unë nuk bëj politikë me marrëdhëniet personale dhe me bisedat që shkëmbejmë më njëri-tjetrin..." Kështu është shpreh
U dënua për shpifje, reagon Vokshi: Veliaj dhe Rama nuk më ndalin, do ta zhbëj atë vendim Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka reaguar pasi u dënua për shpifje nga ana e Gjykatës, duke e detyruar që ti paguaj
Gruaja gjen kuletën që i kishin vjedhur 31 vjet më parë Ishte vetëm 24 vjeçe, kur i vodhën kuletën nga çanta. Pas 31 vitesh, kuleta është rikthyer sërish në duart e saj. Të gji
Nxënësit e gjimnazit në Prishtinë, protestë kundër mbylljes së shkollës Nxënësit e Gjimnazit të Shkencave Shoqërore “Ahmet Gashi” më Prishtinë, kanë filluar protestën e tyre në shenjë pakënaqë
Sekretet që nuk duhet t'ia thoni askujt sa i përket jetës tuaj personale ë paktën një herë në jetë, individët përdorin informacionet tona për të na lënduar, apo edhe për t’i arritur qëllimet e
Rrëfehet Lukaku: Më duhej ky ambient, me Interin po më ndodh një lidhje personale Romelo Lukaku transferimi i kësaj vere nga skuadra e Interit ka dhënë një intervistë të gjatë për “Inter TV”. Ndër te
Meta sërish thirrje Ramës e Bashës: Ngrihuni mbi interesat personale Presidenti Ilir Meta ka fshikulluar rëndë kryeministrin Rama, por edhe opozitën dhe sidomos liderin e saj Lulzim Basha.