999 rezultate për

personal

Teme studimi?? Tema: Rrjetet sociale: Perdorimi i te dhenave personale dhe abuzimi me to ne kushtet e perdorimit te teknologjise (Shtat
Zidane del hapur: Dua që ky futbollist të largohet Real Madridi humbi me Bayern Munchen me rezultatin 3-1, por nuk është ky meraku kryesor i trajnerit Zinedine Zidane.
Klaudia Pepa e tha ç'kishte për të thënë, kujt t'i djegë le ta mbaj (FOTO LAJM) Klaudia Pepa ka dhënë sot një këshillë me vlerë për të gjitha femrat që janë ndarë dhe kanë kontakte me ish-partnerët.
Po "çmend" fëmijë e të rritur, si qëndron e vërteta e aplikacionit të plakjes Gjatë 24 orëve të fundit, pjesa më e madhe prej nesh tentuam të modifikonim fotot për të parë se si do të dukeshim pas d
Pjesa e trupit që lani të parën në dush ka lidhje me personalitetin tuaj Rutina e mëngjesit shpesh fillon me banjon për shumicën e njerëzve. Sidoqoftë, mënyra si lahemi nuk është e njëjtë pë
Facbook merr goditjen drastike pasi shpërndau të dhënat personale Rregullatorët amerikanë kanë miratuar një gjobë rekord prej 5 miliardë dollarësh ndaj Facebook për të zgjidhur një heti
Ngjyra e syve thotë keshtu për personalitetin tuaj E dinit që edhe hijet e irisit mund të tregojnë detaje rreth karakterit tuaj. Sipas një ekipi kërkimor që i përket Unive
Mësoni çfarë tregon forma e vetullës mbi personalitetit tuaj Në pamje të parë mund të tingëllojë e çuditshme, por mjekësia kineze po gjen gjithmonë e më shumë lidhjeve mes tipareve
Sulmuan KZAZ në Dibër, i ndaluari shfaqet me shenja dhune në gjykatë (VIDEO) Ditën e sotme Gjykata e Dibrës dha masat e sigurisë për të arrestuarit për sulmin ndaj KZAZ 19 në Dibër. Arif Kaloshi
Rama: Shkodra, sfida ime personale në katër vitet e ardhshme Pavarësisht protestës së opozitës, PS po mban mitingun në Shkodër, ku mbërriti dhe Kryeministri Rama. Ai u shpreh se Shk
"Lufta" Thaçi-Haradinaj më shumë për çështje personale se sa për Kosovën Përplasjet tash e disa muaj të liderëve kryesorë institucionalë, përmes deklaratave publike, kanë reflektuar jo-unitet p
Ali Ahmeti a e njeh El Chekën, ja përgjigja e kreut të BDI-së për kërçovarin në Amerikë?! Të ashtuquajturat “bomba”, të publikuara nga Sheqerim Ahmeti, i njohur tashmë si El Cheka, vazhdojnë të shpërndahen në i
Nuk ndalet Ronaldo, dopietë për 2 minuta, dërgon Portugalinë në finale (VIDEO) Teksa ndeshja po shkonte drejt fundit dhe po beheshin gati për të kaluar në shtesë, CR7 mendoi ndryshe ylli i Portugali
Atentati në Vlorë, dy shokë e sajuan për interesa personale Policia e Vlorës ka arrestuar Romarjo Alliraj, 24 vjeç dhe shokun e tij, A.V. 51 vjeç, pasi kanë sajuar ngjarjen për int
Gruevski heq dorë nga mandati i deputetit Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit. Ai njoftoi vendimin nëpërmjet profilit të tij në Facebook dh
Në Kuba legalizohet Wi-Fi për përdorim personal Kuba do të lejojë përdorimin e lidhjes private të internetit Wi-Fi, si dhe importi i pajisjeve për të, me të cilën do të
Ngjyra juaj e preferuar zbulon diçka nga personaliteti juaj A keni një ngjyrë të preferuar? A e dini se ngjyra, mund të zbulojë aspekte të personalitetit tuaj ? Hidhni një sy veshj
Mënyra si mbani timonin e makinës tregon rreth personalitetit tuaj Ne të gjithë kemi mënyra të ndryshme të dhënies së makinës. Bota e mbajtjes së timonit, ngarja e saj dhe shoqërimi në kt
470 noterë pritet ti nënshtrohen "vettingut" Të gjithë noterët në vend janë përfshirë nga vrulli për të përpiluar dosjen personale dhe për ta dorëzuar më tej pranë m
5 fakte që flasin më tepër rreth personalitetin tuaj Shkencëtarët kanë zbuluar se misteret e trurit të njeriut janë të fshehura mirë në psikikën tonë. Bright Side na fton në