999 rezultate për

persiper

U vra nga gjaksit, si shteti shqiptar mori përsipër të mbronte jetën e Marios Lajmi i vrasjes së Mario Majollarit në Tiranë është pasqyruar edhe nga mediat suedeze. 28-vjeçari kishte aplikuar pë
Sampaoli merr përsipër turpin: Ishte faji im, jo i lojtarëve Futbolli argjentinas pësoi një tronditje në Wanda Metopolitana pa Lionel Messin, u dorëzuan pa kushte përballë magjisë s
Rrahja e Feros, reperi kosovar merr përsipër sulmin: Është e lehtë ta hapësh gojën Sulmi ndaj reperit të ri Fero është pasqyruar gjerësisht orët e fundit në rubrikat e ‘showbizz’-it, ndërkohë që mbrëmjen
Rama-Gjiknuri, show bajat me rrugën Tiranë-Elbasan Premtimet për rrugën Tiranë – Elbasan, e cila filloi të ndërtohej 5 vite më parë por akoma nuk ka përfunduar, duket se j
Pesë vjeç pa mundur të ecë, Spitali Amerikan merr përsipër trajtimin e vajzës nga Burreli (VIDEO) Riselda ëshë 5 vjeç dhe nuk mund të ecë. Ajo vuan nga një paralizë cerebrale dhe trajtimi i saj mund të bëhet i mundur v
Zbardhen detajet, aksidentin në Kavajë e merr përsipër një burrë Disa orë pas ngjarjes së rëndë në Kavajë ku një makinë përplasi për vdekje, vjehrrin dhe nusen si dhe plagosi rëndë një
I lindur me fat! Makina i kalon përsipër fëmijës (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një djalë i vogël i shpëton vdekjes për mrekulli, pasi një makinë e drejtuar nga xhaxhai
Rastin "Monstra" ta marrë përsipër Prokuroria Speciale Publike Këshilli Penal i Gjykatës Themelore Shkup 1, pritet të sjellë vendim nëse të akuzuarit për rastin e njohur si, “Monstra
863 mijë euro në makinë, babai i Orest Sotës merr përsipër paratë Ditën e djeshme u bë publik rasti i një të riu në Elbasan të cilit iu gjet në makinë plot 863 mijë euro dhe dy patenta p
ISIS merr përsipër sulmet në Irak I ashtuquajturi “Shteti Islamik” ka marrë sot përsipër në një deklaratë të publikuar nga agjencia e tij propaganduese Am
Agron Duka flet pas humbjes së mandatit: Përgjegjësia më takon mua Agron Duka nuk mundi të hynte në Kuvend duke qenë i pesti në Durrës dhe sëfundmi ka bërë një postim drejtuar mbështetësv
ISIS merr përsipër sulmin me armë në resortin më të madh në Filipine (FOTO LAJM) Grupi terrorist ISIS ka marrë përsipër sulmin me armë në resortin më të madh të Filipineve, ku mbetën të plagosur të pak
ISIS merr përsipër sulmin në Manchester: Ky është vetëm fillimi (FOTO LAJM) Shteti i vetëshpallur ISIS, ka marrë përsipër sulmin në "Manchester Arena" ku humbën jetën 22 persona dhe mbetën mbi 50
Tjetër sulm i ISIS në Pakistan, 17 të vdekur Të paktën 17 persona mbetën të vrarë këtë të premte pas një atentati kamikaz që kishte si shënjestër një senator në prov
Takimi me Ramën, Basha: Shterpë, se merr kush përsipër atë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nga çadra para kryeministrisë ka folur sërish mbi negociatat me Ramën, duke
Një mrekulli kur ke humbur shpresat, "Spitali Amerikan" dhe "Dhuro Dashuri" i shpëtojne jetën nënës së 5 fëmijëve (VIDEO) Ndodh shpesh që atëherë kur ke humbur çdo shpresë të përballesh me një mrekulli. E ngjashme është edhe historia e Va
Spitali Amerikan merr përsipër trajtimin mjekësor të djalit të sëmurë nga Rogozhina Një thirrje e bërë nga aktiviti Ilir Hoxholli për të ndihmuar një familje e cila jetonte në varfëri ekstreme dhe me femi
TEKSTI I PLOTË/ Grupi terrorist Al Nusra merr përsipër vrasjen e ambasadorit rus në Ankara (FOTO LAJM) Grupi terrorist Al Nusra ka marrë përgjegjësinë e ngjarjes, tre ditë pas vrasjes së ambasadorit rus në Ankara. Nëpër
ISIS merr përsipër zyrtarisht sulmin me kamion në Berlin I ashtuquajturi “Shteti Islamik” ka pranuar zyrtarisht përgjegjësinë për sulmin terrorist në Berlin, ku 12 persona mbetë
4-vjeçarit i rrezikohet jeta, një mjek merr përsipër operacionin e rrezikshëm (VIDEO) Për më të voglin e familjes Duka, Mishelin, ka shpresë. Pas 4 vitesh ecejake nga njëri spital në tjetrin, 4-vjeçari do t