999 rezultate për

persiper

"Rrëmbimi" i 13 vjeçares në Tiranë, çështjen e marrin përsipër Krimet e Rënda Rrëmbimi i sajuar i 13-vjeçares do të referohet në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku ky procedim do të mbyllet pasi nuk
Thirrja befasuese e Zaev: Greqia duhet të marrë përsipër udhëheqjen e Ballkanit Në një intervistë për IBNA, Kryeministri i Maqedonisë së veriut, Zoran Zaev ka bërë një deklaratë befasuese, ndërsa tha
Krimet e Rënda marrin përsipër sherrin me armë mes 2 familjeve në Levan Në Fier, specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në spi
Mori kot përsipër vrasjen e Indritit, gjykata jep vendimin për Lorenc Veliajn Lorenc Veliaj, dëshmia e të cilit zbardhi edhe autoret e vrasjes së Indrit Çelaj për rrjedhjen e ujit të kondicionerit q
Janë arrestuar 4 kafshë deri tani: Rama reagon për ekzekutimin e Indritit Vrasja e Indrit Ccelajt në mes të Tiranë ndërkohë që po punonte ka tronditur opinionin publik nisur edhe nga fakti se pe
Kushtetuesja nuk merr përsipër 13 tetorin e Metës Përfaqësuesja e Koalicionit të Vëzhguesve Vendor, Gerta Meta është shprehur se Gjykata Kushtetuese edhe pas ngritjes së
Lukas Biglia mer përsipër fajin në sherrin me Kessie Lukas Biglia është ai që merr fajin përsipër pas përplasjes me Frenk Kessie. Ajo që ndodhi pas zëvendësimit të lojtarit
Interi kalon përsëri me 2 gola në avantazh (VIDEO) Milani buzëqeshi teksa ngushtoi rezultatin duke rihapur përsëri sfidën por vetëm 10 minuta më vonë Samu Castillejo do t
Milani pranë akordit me sulmuesin e Sevillas Higuaini do të konfirmohet të Milani gjatë merkatos së janarit dhe ai nuk do të shkojë tek Chelsea, dhe as Morata në Mil
Senati i Arteve mbështet studentët, përgjysmon tarifën Senati Akademik i Universitetit të Arteve mbështet studentët në kërkesat e tyre për përgjysmimin e tarifave. Deklarat
U dehën aq keq sa blenë hotelin Të gjithë bëjnë çmenduri kur dehen, por pak veta blejnë hotelin ku pushojnë. Një çift 35 vjeçarësh nga Londra ishin p
Kapiteni i Milanit i nevrikosur, merr përsipër fajin Milani ndryshe nga sa pritej është ndalur vetëm me një barazim 1-1, kundër Empolit. Së fundmi kapiteni i skuadrës,
Asnjë avokat nuk e merr përsipër autorin e krimit të 8 fishtë në Selenicë Autori i krimit të 8 fishtë në Selenicë të Vlorës, Ritvan Zyka do të dal para trupit gjykues ditën e nesërme në orën 10:
Komuna në Itali merr përsipër varrimin e 20-vjeçares shqiptare Pavarësisht familja e Anxhela Meçani kërkon trupin e saj në Shqipëri, komuna e Moncalierit ka bërë të ditur se do të mar
Panucci: Marr përsipër të gjitha përgjegjësitë e mia Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci, në fund të ndeshjes ka thënë se merr të gjitha përgjegjësit, dhe që
Audiopërgjimi i Xhafajt, Berisha akuzon Prokurorinë për mashtrim Ish-kryeministri Sali Berisha, ka dënoncuar në një postim në rrjetin social Facebook se asnjë zyrtar nuk ka marrë përsip
Sulmohen dy kisha në Ferizaj, reagon kryetari i bashkisë Janë thyer xhamat e dy kishave ortodokse që gjenden në Varosh dhe Talinoc të Muhaxherëve në territorin e Ferizajt. La
U vra nga gjaksit, si shteti shqiptar mori përsipër të mbronte jetën e Marios Lajmi i vrasjes së Mario Majollarit në Tiranë është pasqyruar edhe nga mediat suedeze. 28-vjeçari kishte aplikuar pë
Sampaoli merr përsipër turpin: Ishte faji im, jo i lojtarëve Futbolli argjentinas pësoi një tronditje në Wanda Metopolitana pa Lionel Messin, u dorëzuan pa kushte përballë magjisë s
Rrahja e Feros, reperi kosovar merr përsipër sulmin: Është e lehtë ta hapësh gojën Sulmi ndaj reperit të ri Fero është pasqyruar gjerësisht orët e fundit në rubrikat e ‘showbizz’-it, ndërkohë që mbrëmjen