999 rezultate për

persie

Feyenoord, ceremoni fantastike për lamtumirën e Van Persie (VIDEO) Robin van Persi e ka mbyllur me futbollin e luajtur dhe sot kundër Den Haag luajti ndeshjen e fundit të karrierës, në sf
Van Persie i thotë lamtumirë futbollit, poston një video emocionuese rrugës për stadium (VIDEO) Robin Van Persie sot do të tërhiqet nga futbolli në fund të sezonit. 35 vjeçari që është rikthyer vitin e kaluar te klub
Robin van Persie luan ndeshjen e fundit të karrierës Robin Van Persi do të luajë ndeshjen e tij të fundit të karrierës të dielën kur Fejnordi do të presë Den Hag në shtëpi n
Van Perise ironizon Juventusin: Ne fitonim me rezultatin 11-2 Robin Van Persie nuk e ka kursyer ironinë ndaj Juventusit, pak ditë pasi bardhezinjtë u eliminuan nga Champions League.
Van Persie nuk ndalet, i shënon supergol Ajaxi-t (VIDEO) Për Robin van Persie mosha nuk është problem edhe pse ai është 35 vjec. Holandezi ka ndihmuar skuadrën e Feynord të
Nga Quagliarella te Van Persie, njihuni me goleadorët pleq (FOTO LAJM) Konsiderohen si pleq të futbollit pasi ata i kanë kaluar të 30-tat por me golin ata janë mësuar. Përmes galerisë iu do t
Për Van Persie mosha nuk është problem, shikoni golin magjik që do ta kishte zili dhe Messi (VIDEO) Feynoord humbje dje ndaj Zwolle 3-1 por ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Manchester United Roboin Van Persie realizoi një su
Mohamed Salah barazon rekordin e Van Persiet dhe Ronaldos Mohamed Salah ka barazuar një rekord të mbajtur nga dy futbollistët: Robin van Persie dhe Cristiano Ronaldos pasi ka shë
Van Persie dëshiron rikthimin tek Feynoord Robin Van Persie mund të nisë një aventurë të re larg Turqisë. Sipas mediave, holandezi mendon rikthimin te Feyenoord, s
Ozil merr si shembull Van Persien, kërkon transferimin te Unitedi Mezut Ozil nuk po nënshkruan vazhdimin e kontratës po shpreson për një lëvizje shokuese te rivali i urryer, Manchester U
Van Persie sherr me serbin Tosic, por gruaja e tij e ofendon rëndë (FOTO & VIDEO) Sfida mes Besiktasit dhe Fenerbahces nuk mund të përfundonte pa tensione. Bomberi i njohur holandez, Robin Van Persi, ka
Van Persie pëson dëmtim "horror", dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO) Ish sulmuesi i Manchester Unitedit, Robin van Persie ka pësuar një lëndim në sy dhe më urgjencë është dërguar në spital,
Turqia në Europian, Hollanda jashtë! (VIDEO) Edhe pse Hollanda ka qenë dikur kampione e Evropës dhe një ekip që ka lënë gjurmë në kontinentin e vjetër por edhe në bo
Van Persie sherr me trajnerin e Fenerbahces (VIDEO) Sulmuesi holandez, Robin Van Persie nuk po kalon momente të mira te Fenerbahçe, ku u transferua nga Manchester United.
Ideja e Scholes për Van Gaalin : Bli këtë bomber Ish-mesfushori i Manchester United, Paul Scholes, ka kritikuar skuadrën e Louis van Gaal, sidomos në fazën e sulmit.
Formacioni me yje i kampionatit turk nga merkato (FOTO LAJM) Kampionati turk ka qenë shumë aktivi këtë verë duke bërë blerje të mëdha. Pas heqjes së kufizimit për lojtarët ndërko
Pritje madhështore për Van Persie-n në Turqi (FOTO LAJM) Robin van Persie mbërriti në Turqi midis ovacioneve të tifozëve të Fenerbahçes të cilët i dhanë mirëseardhjen sulmuesi
Van Persie luan top me Pirlon (FOTO LAJM) Robin van Persie ka kaluar pak momente relaksi me legjendarin Andrea Pirlo dhe dy shokëve të tjerë të përfaqësueses hola
Van Persie pranë Lazios Ditë të nxehta në merkaton italiane ku skuadrat kanë nisur punën për të realizuar objektivat. Lazio që synon të kalojë t
United bën gati dy lëvizje në merkato (FOTO LAJM) Manchester United është duke përgatitur dy lëvizje të bujshme. Bëhet fjalë për sulmuesit Higuain dhe Van Persie, të