999 rezultate për

pershtypjen

Flackenstein sulmon sërish Kryemadhin: Nuk i bëhet vonë për BE-në Raportuesi për Shqipërinë, Knut Fleckenstein ka sqaruar edhe njëherë deklaratën e tij për kryetaren e LSI-së, Monika Kry
Apokalips në Serbi, uji pushton rrugët dhe rrezikon banorët (VIDEO-FOTO LAJM) Një stuhi e fuqishme ka goditur gjatë ditës së sotme Serbinë duke shkaktuar kaos në rrugë. Rreshjet e dendura të shiu
Lëviz me armë në dorë, kush është “gangsterja” simpatike nga Lezha (FOTO LAJM) Ajo është vajzë e re dhe është nga qyteti i Lezhës. Quhet Dorinela dhe u ka bërë përshtypjen mjaft personave për shk
Ndizet derbi, Roma fiton një penallti të turpshme (VIDEO) Roma ka barazuar në minutën e fundit të pjesës së parë rezultatin ndaj Lazios, që ka prodhuar një rezultat 1-1 në 45 min
Ferati: Ura mbi Ibër do të hapet Ish-ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, aktualisht deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Sadri Fer
Gruevski: Nuk është prioriteti im të jem kryeministër Lideri i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski, ka treguar se pse nuk u kthye në postin e kryeministrit dhe për atë se çka do të
Debati në Angli/ Shaqiri e nisi për goditje apo krosim? (VIDEO) Goli i dytë i shënuar nga Xherdan Shaqiri në sfidën ndaj Everonit ka hapur një debat të madh në Angli, teksa shumë speci
Ja si duket Prishtina nga lart (FOTO LAJM) Prishtina është një qytet i bukur, por bukuria e saj vihet më shumë re përmes këtyre fotove të shkrepura nga lartësia.
Barça mposht Granadan dhe ve në presion Realin (VIDEO) Pas fitores në mesjavë në Champions League kundër Manchester City-t, Barcelona rikthehet te fitorja edhe në La Liga. Kat
Nuk ka fitues në Hollandë-Japoni (VIDEO) Hollanda nuk ka shkuar më shumë se një barazim në miqësoren kundër Japonisë. Miqësorja e mbyllur vetëm para pak çastesh
Afrikë, smartphone me çmim 100 euro Quhet Intel YOLO dhe është smartphone i parë me një procesor Intel dhe sistemin operativ Android i cili është paraqitur
Shfaqet reklama e parë për Windows 8 (VIDEO) Microsoft ka lëshuar reklamën e saj të parë televizive për Windows 8, e cila mund të shihet në postimin e bërë në blogun
E rrallë, bora mbulon Sarajevën (VIDEO) E rrallë por e vërtetë. Në një kohë kur të gjithë menduam se erdhi vera me temperaturat e saj të nxehta dhe kur njerëzit
Irani kundër Kosovës, pro Serbisë Ndihmës ministri i punëve të jashtme të Iranit, Muhamed Mehdi Akondzadeh, ka theksuar fuqishëm se Irani kurrë nuk do njo