999 rezultate për

pershtatet

5 hapat që duhet t’i bëni çdo mëngjes për të patur një fytyrë të rregullt Mëngjesi, ndonëse shpesh kemi pak kohë dhe jemi duke shpejtuar për punë, është koha e duhur kur duhet t’i kryeni disa pr
Agjenti i Dybala konfirmon krizën: Paulo nuk përshtatet me Ronaldon, largohet Ardhja e Cristiano Ronaldos u prit me optimisëm të madh nga tifozët e Juventusit dhe aq më tepër nga Paulo Dybala. Ar
Pulisic: Më ka pëlqyer gjithmonë loja e Chelsea Christian Pulisic ishte lëvizja e parë e Chelsea në afatin kalimtar dimëror. Ylli amerikan kaloi tek skuadra londinez
Fjalët e Del Pieros për transferimin e Ronaldos tek Juventusi Alessandro Del Piero beson se Cristiano Ronaldo i përshtatet Juventusit sepse “ka ambicie dhe është i uritur për trofe”,
Ademi thotë se arsimi profesional duhet t'i përshtatet kërkesave të tregut Arsimi profesional duhet të jetë më flesksibil drejtë përshtatjes me nevojat e tregut të punës, këtë e tha sot ministri
Motta: Kroos i duhuri për PSG Thiago Motta thotë se mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, do të ishte transferimi perfekt për Paris Saint-Germainin.
Edhe sporti ka moshën e tij, zbuloni cili ju përshtatet më tepër Cilën disiplinë duhet të praktikosh në moshën 30, 40, 50, 60, 70 vjeç? Vrap, not, lëvizje: çdo stërvitje duhet gjithasht
Kluivert: Ai i përshtatet shumë mirë Barcelonës Patrick Kluivert ka thënë se mund të shohë mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt, te Barcelona, pasi ai është mjaft i mi
Ronaldo shtyn kalimin e Iscos tek City, e ka një arsye Sipas mediumit Don Balon, trajneri i Cityt, Pep Guardiola dëshiron të nënshkruajë me Iscon dhe një marrëveshje duket e m
Legjenda e Chelseat vlerëson kandidaturën e Enriques për trajner të bluve Ish-futbollist i njohur, Albert Ferrer mbështet Luis Enrique si një alternativë të shkëlqyer për punën e trajnerit te Ch
Morata shprehet entuziast për të punuar me Conten Álvaro Morata, ka thënë në faqen zyrtare Chelsea se ndihet shumë i motivuar për të punuar me Antonio Conte. "E dija
E mahnitshme, kjo ngjyrë e flokëve u përshtatet të gjithave (FOTO LAJM) Në Perëndim, ekspertët ngjyrën e kaltër në të errët e kanë quajtur – bronde (bashkim i dy fjalëve “e kaltër” dhe “e gësh
Jelly, celulari Android i minimizuar që i përshtatet xhepit tuaj Telefoni "Jelly" i Unihercit tingëllon si një ëndërr e minimizuar e bërë realitet. Ky smartphone ka një ekran 2.45 i
Kërkoni një model perfekt për flokët tuaja? Ja zgjidhja më e rekomandueshme (FOTO LAJM) Modeli universal i cili mendohet se mund ta mbajë çdo femër padyshim që është ‘clavicut’ ose flokët të shtrira deri tek
Doni të ushtroheni po nuk keni motivimin e duhur ? Ja zgjidhja Të gjesh motivimin për t’u stërvitur është çelësi i suksesit për të pasur një trup të mirë. Në shoqërinë e sotme të
Flokët e shkurtër trendi i vitit (FOTO LAJM) Trendi më i fundit i vitit 2016-të janë flokët e shkurtër. Flokët e shkurtër dhe stili modern i tyre mund të theksohet n
Greta Koçi di si të përshtatet, pas politikës i rikthehet këngëve në lokale Këngëtarja Greta Koçi, kandidatja e dorëhequr nga gara për kreun e FRPD, ka lënë për pak kohë politikën dhe i është rikt
Ter Stegen: Loja e Barçës më përshtatet për mrekulli Afrimi më ri i Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen, mendon se i përshtatet për mrekulli filozofisë së lojës së katalunasve
"Profesori" Seedorf: Milani, futboll total (FOTO LAJM) Një takim për darkë me Klarens Sedorfin. Për të ngrënë ushqime të lehta, natyrisht levrek të kripur, patate të ziera, va
Super shkëmbim Chelsea-Inter Në janar tek Interi mund të vijë një mbrojtës si David Luiz. Futbollisti i Chelsea-t nuk po e kënaq aspak trajnerin Jose