999 rezultate për

pershkoi

Kërkojnë partner në televizion, lind dashuria mes dy të rinjve shqiptarë? (FOTO LAJM) Të kapur për dore, Tea dhe Andi frekuentuan ambientet e një dyqani produktesh kozmetike. Ndonëse pritej që të ishte T
F1, nisin testimet e fundit Kanë nisur testimet 4-ditore në Bahrein, të fundit para fillimit të Botërorit të Formulës 1. Gjatë paradites ishte Sergi
Kompany bën "gol" asistentin e Pellegrinit (VIDEO) Kapiteni belg Vincent Kompany është një futbollist që njihet për rendimentin e tij të lartë fizik dhe këtë gjë e ka treg
Kalon mbi litar në 61 metra lartësi (FOTO LAJM) Mitch Kemeter, 23 vjeç, përshkoi një distancë prej 100 metrash mbi një litar fare të hollë në një lartësi prej 61 metras
Kapet kamioni me 200 kg kokainë, përshkoi 8 shtete Prokuroria e Përgjithshme zbulon detaje rreth operacionit të anti-drogës, ku droga e trafikuar ishte e llojit kokainë dh
Pershkoi liqenin e Ohrit, ne shenje proteste Agron Biba, anëtarë i BDSH, sot e përshkoi në not liqenin e Ohrit prej Ohrit e deri në Strug&eu