999 rezultate për

pershendetur

Për herë të parë në publik, Eliona Pitarka zbulon lidhjen e saj (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila jetën e saj private e ka mbajtur gji
EKSKLUZIVE/ Momenti kur lojtarët e Kombëtares përshëndetin tifozët "Kuq e Zi" brenda stadiumit (VIDEO) Në momentin e daljes në nxjemje lojtarët e Kombëtares shqipatrë kanë përshëndetur tifozët "Kuq e Zi" që janë të pranishë
Dy tifozë kosovarë grushtojnë çekun (VIDEO) Dy tifozë kanë grushtuar një tifoz çek i cili e kishte flamurin e vendit të tij të lidhur në shpinë në Prishtinë duke e
Granit Xhaka fton lojtarët e dëshpëruar të Arsenalit për t’i përshëndetur fansat që kishin udhëtuar në Baku (VIDEO) Tifozët e Arsenalit kanë pohuar se Granit Xhakës iu desh t’i thërrasë shokët e tij të skuadrës që t’i duartrokasin tifoz
Hazard: Fitimi i Europa League mënyra më e mirë për tu përshëndetur me Chelsea Eden Hazard ka thënë se triumfi në finale të Ligës së Evropës kundër Arsenalit do të ishte një mënyrë e përkryer për t’i
Zyrtare: Pato largohet nga Kina Aventura e Alexandre Pato në Kinë ka përfunduar zyrtarisht. Sipas njoftimeve të mediave kineze, sulmuesi brazilian, i
Çfarë sprinti nga përkthyesi i Kim Jong Un (VIDEO) Të punosh për diktatorin e Koresë së Veriut është e vështirë, shkruan Albeu.com Despoti i Koresë së Veriut mbërriti n
Emigracioni edhe në vitin 2019 godet shqiptarët, si ndahen nxënësit me lot në sy (VIDEO) Një ngjarje të dhimbshme e ka ndarë në Facebook një mësues i shkollës “Dy Dëshmorët” në Piranë të Prizrenit. Tre nxënës
Lulzim Basha takon Ver Llapën: Më mirë ti se Edi Rama në Parlament (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar takime mbrëmjen e djeshme me qytetarët e Tiranës. Gjatë ecjes
Basha humb drejtimin pas fjalimit, për pak rrëzohet (VIDEO) Lulzim Basha ka mbajtur gjatë mëngjesit të sotëm fjalën e tij në në Kuvendin e sotëm të PD-sëq. Por jo gjithcka ësh
Berishës ende i dhembin akuzat e Thaçit, e sulmon duke përmendur Merkelin Ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berishës i ka djegur e vërteta e Thaçit i cili e akuzoi se i ka shitur naftë diktatorit
Ronaldo: Do ta mposhtim Spanjën Gazetari spanjoll i AS, Manu Sainz, është takuar me Cristiano Ronaldon para hotelit ku po qëndron Portugalia para ndeshj
Deputeti tregon me emër dhe mbiemër njerëzit që e vodhën Telekomin Është marrë vendimi që punëtorët e PTK-së t’iu zvogëlohet rroga për 40%, e për këtë ka reaguar deputeti i NISMA-së për K
Rama në studion e Çanit, çfarë nuk u pa nga publiku Ka mbërritur pak minuta më parë në studiot e Tv Klan Kryeministri Edi Rama. Serioz, madje i vrenjtur, me atlete dhe
Sanchez nuk i jep dorën Wengerit Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez po e kalon sezonin e fundit në Arsenal me shumë polemika dhe është afër largimit. Ësh
Intiesta gati për tu përshëndetur me Barcelonën, ekipi italian e pret Interi interesohet për nënshkrimin e legjendës së Barcelonës Andres Iniesta, sipas raporteve në Spanjë. Iniesta është
Italia përshëndet qeverinë e re të Maqedonisë, Zaev ftohet në samitin e Triestes Ambasada italiane në Shkup ka njoftuar sot se kryeministri i Italisë, Paolo Gentiloni, e ka përshëndetur kryeministrin e
Boshnjaku hidhet nga ura e Mostarit për Zaevin (VIDEO) Dudo Karadza quhet qytetari nga Bosnja i cili me një kërcim nga ura e Mostarit të kushtuar ”Kryeministrit e ri të Maqedo
Polici kapet duke u përshëndetur me një protestues në Kuvend Policia e shtetit sonte dështoi në ruajtën Kuvendit dhe deputetëve të Maqedonisë. Vetë ministri Agim Nuhiu u shpreh
Shikoni çfarë ka ndodhur mes trajnerit të Kosovës dhe atij të Islandës Albert Bunjaki dhe Heimir Hallgrimsson janë përshëndetur si dy miq të mirë para ndeshjes ndërmjet Kosovës dhe Islandës