999 rezultate për

pershendetjes

Një dorë druri, çfarë fshihet pas përshëndetjes të mbretëreshës Elizabeth (FOTO LAJM) Simboli i përshëndetjes me dorë e shoqëron mbretëreshën Elizabeth II prej dekadash, por nëse monarkes britanike 92-vjeça
Kjo është përshëndetja unikale e presidentes së Kosovës (FOTO LAJM) Çdo njeri ka "veset" e tij, në të folur, të ecur apo të ngrënë dhe jashtë këtij regulli të pashkruar nuk mund të qëndroj
Topit i mohohet fjalimi në Lezhë, uron nga Presidenca Presidenti i Republikës nuk ka marrë pjesë sot aktivitetin e organizuar në përkujtim të 568-vjetorit të Kuvendit të Lezh