999 rezultate për

perseri

Borja Mayoral nuk shqetësohet nga Covid-19: E kisha në verë, nuk rinfektohem përsëri Sulmuesi i Romës, Borja Mayoral ka zbuluar se nuk është i shqetësuar nga koronavirusi sepse e ka kaluar në verë. 23-v
"Nuk përsëriten më emocionet në derbi", Egbo i përlotur: Kam pasur oferta, gati për drejtimin Emanuel Egbo së fundmi ka falënderuar të gjithë tifozët, vetëm një ditë pas shkarkimit të tij nga drejtimi i Tiranës.
"E përsëris, Dybala Messi i ri, të ikë te Reali" “Ai do të bëhet Messi i ri”, kështu shprehej Maurizo Zamparini në vitin 2015, kur e shiti argjentinasin Paulo Dybala te
"Qelqi" Hazard, përsëri probleme për belgun Fundjavën e kaluar , Eden Hazard bëri një paraqitje mjftë të mirë duke shënuar në fitoren e Real Madridit kundër Huescas
Spanja përsërit Superkupën e çudive në Arabinë Saudite, ja formula Pandemia nuk do të ndalojë Superkupën e çuditshme të Spanjës. Federata Spanjolle e Futbollit ka përsëritur edhe në k
Ibra: Nëse vazhdoj kështu, do i them Maldinit "rinovojmë ose nuk luaj më" Zlatan është kthyer përsëri në "Ibrakadabra", sulmuesin e pandalshëm i cii një dekadë më parë shkëlqente në futbollin it
Milani i "falet" përsëri Ibras, mposht me vështirësi Udinesen (VIDEO) Milan ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në udhëtim, duke e mposhtur Udinesen 1:2, në ndeshjen e vlefshme për xhiron
Super Zlatan, Milani kalon përsëri në avantazh ndaj Udineses (VIDEO) Pas barazimit në minutat e para të pjesës së dytë, Milani ka arritur të kalojë përsëri në avantazh falë një super Ibrahi
Interi në telashe, Parma shënon golin e dytë (VIDEO) Interi tashmë është seriozisht në telashe. Sfida në Guiseppe Meazza po udhëhiqet nga Parma me avantazhin e dy golave.
"Kam njohur një djalë tjetër", Fjorela largohet papritur nga Për'puthen Fjorela lajmëroi puntatën e sotme largimin e saj nga emisioni “Përputhen”. Ky vendim erdhi pasi 21-vjeçarja tha se ka
Rriten shifrat, Serie A mbyll përsëri stadiumet Shtimi i infektimeve me Covid-19 ka bërë që kryeministri italian, Giuseppe Conte të mbyllë sërish stadiumet dhe të mos l
Grand Prix Portugal, Hamilton përsëri në "Pole Position" Lewis Hamilton po vazhdon dominimin këtë edicion në Formula 1. Ylli britanik i skuadrës së Mercedes, Lewis Hamilton d
Higuain përsëri në qendër të vëmendjes, nuk e mbajnë nervat ndaj gjyqtarit (VIDEO) Argjentinasi Gonzalo Higuain arrin të jetë në qendër të vëmendjes nga java në javë pas transferimit në ligën amerikane t
"Sa shumë të kam pritur", reperi shqiptar bëhet përsëri baba (VIDEO) Reperi i njohur kosovar, Vig Poppa ose ndryshe Vigan Bardhi është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë Vig
Lajm i mirë për Interin, Bastoni gati për derbin me Milanin Media italian "Gazzeta dello Sport" i ka gëzuar tifozët e Interit me lajmin që ka publikuar sot. Sipas artikullit, th
Konfirmon anulumin e ndeshjes me Wilder, Fury gati për përballjen me Joshuan Tyson Furi ka konfirmuar se e ka anuluar meçin e planifikuar kundër Doentay Wilderit. "Mbreti cigan" pretendon se org
Mbappe e konfirmon përsëri: Ronaldo është idhulli im Kylian Mbappe dhe Cristiano Ronaldo u takuan mbrëmë në ndeshjen e Ligës së Kombeve në mes të Portugalisë dhe Francës.
Napoli teston përsëri lojtarët për koronavirus, këto janë rezultatet Klubi i Napolit përsëri sot i ka bërë teste lojtarëve të tyre për koronavirus. Përmes një njoftimi zyrtar, klubi i Na
Vala e dytë e COVID-19, vë në rrezik përsëri Europianin Shpërthimi i COVID-19 në të gjithë rruzullin dhe përhapja e pakontrolluar e tij në Europë, detyroi UEFA-n që në muajin m
E ndjek fati i keq, Djokovic godet përsëri arbitrin (VIDEO) Duket se tenisti serb, Novak Djokoviv, nuk ka një marrëdhënie shumë të mirë me gjyqtarët që janë në ndeshjet që zhvillon