999 rezultate për

persa

Mësim online për shkollat e mesme në këto qytete, çfarë ndodh me studentët në Universitete Me masat e reja të marra nga Komiteti i Ekspertëve, përsa i përket rikthimit në auditore të studentëve, kjo gjë do të vi
HOROSKOPI/ Yjet nuk paralajmërojnë asgjë të mirë përsa i përket fushës profesionale Dashi Me gjithë orbitën e favorshme të Afërditës, Dielli në shenjë është akoma në një pozicion jo shumë të favorshëm,
10 kostumet e Halloween-it më të kërkuar në Google (FOTO LAJM) Këtë vit vështir të organizohen festa me maska për Halloween, por gjithsesi shumë prej jush mund të duan të maskohen në
E quajti komandant të LSI-së, vjen përgjigjia ndaj Ramës: Mos fol për Kushtetutën pasi e ke përdhosur Vijojnë replikat në distancë midis presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Vetëm pak pasi kryetari i qeveri
Cilat janë kategoritë që do të vaksinohen falas për gripin ISHP dhe Ministria e Shëndetësisë janë duke përgatitur një strategji, ku do të bëjnë falas vaksinën e gripit, për disa k
Luks të kesh Iniestan në skuadër, Vissel Kobe "bum" fitimesh Efekti Andres Iniesta po ndihet jashtëzakonisht te Vissel Kobe, kjo jo vetëm përsa i përket rezultateve sportive në fush
Gjasula thyen rekord në Bundesligë, lojtari me më shumë kartona të verdhë në histori Kartoni i verdhë është kthyer në një ves për Klaus Gjasulan në Bundesliga. Mesfushori shqiptar i cili njihet për shpirti
Hakmarrje? Rama: Media janë biznese të mëdha, të marrin kredi për rrogat! Qeveria nuk ka planifikuar asnjë paketë ndihme për mediat e vendit. Kryeministri tha se: “Media janë biznese të më
Temperaturë dhe dhimbje koke, mjekët tregojnë shenjat që duhet t'ju çojnë në spital Rasti i konfirmuar me meningjit dhe dy raste të tjera të dyshuara kanë rritur frikën dhe panikun në popullatë. Shefja e
Klevis Balliu thumbon keq Elisa Spiropalin: Përsa ka Skënderbeun, është në rregull ajo "Kjo është në qejf të vet pastaj, për sa kohë ka Skënderbeun është në punë të vet s’është se kam ndonjë koment për të".
10 kostumet e Halloween-it më të kërkuar në Google (FOTO LAJM) Halloween-i po afron dhe nëse nuk preferoni që për festën e frikshme të visheni me diçka rastësore, Google ju lehtëson p
E pyetën lidhur me përgjimet e "Bild", shikoni reagimin e Ramës (VIDEO) Mediat po ziejnë nga përgjimet e "Bild", por deri më tani nuk ka patur ndonjë reagim nga partia socialiste. Kryemini
Supersfida Tottenham-Ajax, Spërsat me dy mungesa të mëdha në sulm UEFA Champions League ndizet këtë të mërkurë me sfidën e parë gjysmëfinale të këtij edicion. Në stadiumin e ri të To
E pëson Pochettino, gjobë e majme dhe pezullim dy ndeshje Ndalesa e dyfishtë dhe një gjobë prej 16.5 milion lekë për teknikun e Tottenham Mauricio Pochettino. Është ky dënimi
Tottenham e pëson nga Burnley (VIDEO) Tottenhami e ka nisur mjaft keq pjesën e dytë ndaj Burnley-t në transfertë. Gjelaat janë befasuar në minutën e 53 kur su
Formacionet zyrtare, Tottenham-Manchester United (FOTO LAJM) Manchester United po kalon një formë të shkëlqyer që pas ardhjes në stol të Ole Gunnar Solskjaer. Në javën e 22
Tottenhami skuadra e cila është për tu patur zili Totenhami është skuadra surprizë e këtij sezoni në Premier League, teksa përvec rezultateve pozitive, Spërsat dhurojnë
E ftuar në një dasmë në pranverë? Kjo është veshja juaj Kur nisin t’ju vijnë ftesat për dasmat sigurisht që nisni të mendoni se çfarë do të vishni për të qenë perfekte. Në f
Mirabelli qetëson tifozët për të ardhmen e Silvas Massimiliano Mirabelli ka qetësuar të gjithë tifozët e Milanit përsa i përket të ardhmes së Andre Silvas. Drejtori S
Zidane flet hapur për merkaton e Realit Real Madrid rindez motorët. Viti i Ri, dëshira të reja dhe energji të reja. Trajneri i Los Blancos, Zinedine Zidane ne k