999 rezultate për

perrallore

Pikturë apo realitet? Fotografi sjell pamjet përrallore me kuaj (FOTO LAJM) Fotografi artistik amerikan Drew Doggett udhëton botën në kërkim të panoramave impresionuese, portreteve, kulturave, nje
Ditëlindje përrallore, por urimi i partnerit për Arilenën ishte më speciali (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun Arilena feston sot ditëlindjen e saj. Arilena mbush 22 vjeç, ndërsa nuk ka munguar
Ditëlindje përrallore në bregdet, sa vjeç mbushi moderatorja s*eksi (FOTO LAJM) Ditëlindjet në jug të vendit nga të famshmit shqiptarë kanë qenë festat kryesore të kësaj vere. Edhe Xhesi Muçaj ka q
Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës (VIDEO) Ajka feston sot ditëlindjen dhe babi Besi me mami Xhensilën nuk mund të ishin më të lumtur. Ata kanë ndarë urimet e t
Sfidojnë vdekjen, akrobatët japin shfaqje të frikshme në luginën përrallore (FOTO LAJM) Një grup akrobatësh kanë festuar në mënyrën më të mirë mundshme rihapjen e teleferikut Glacier 3000 në Les Diablerets, Z
Pamje përrallore! Emina Cunmulaj publikon foto nga dasma dhe janë magjike (FOTO LAJM) Modelja Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të suksesshme me origjinë shqiptare. Ajo është bërë shpesh pjesë e m
3.7 milionë dollarë, brenda vilës përrallore të Ariana Grande (FOTO LAJM) Një super vilë që kushton rreth 14 milionë dollarë është ajo e këngëtares Ariana Grande, në SHBA. Artistja e ka blerë
Karantina më përrallore është ajo e Argjentina Ramosaj (FOTO LAJM) Teksa masat e ‘Covid-19’ vazhdojnë të kontrollojnë mënyrën e jetesës së të gjithëve, duket se këngëtarja e njohur, Argje
Pikturë apo realitet? Fotografi sjell pamjet përrallore me kuaj (FOTO LAJM) Fotografi artistik amerikan Drew Doggett udhëton botën në kërkim të panoramave impresionuese, portreteve, kulturave, nje
Me unazë përrallore diamanti, aktorja e njohur i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Amanda Bynes, e njohur për filmat "She's the man", "What a girl wants", është fejuar. Lajmin e bu
Jeta përrallore e Paul Pogbas: Vilë tre milionë euroshe dhe makinat më luksoze Ylli i “Manchester United”, Paul Pogba, tashmë është i njohur për jetën e tij super luksoze. Mesfushori i “Djajve të Kuq
Pamje përrallore: Një udhëtim me tren mes dëborës në Zvicër gjatë dimrit (FOTO LAJM) Një udhëtim me tren në Zvicër është nja nga ato gjëra që duhet ta provoni të paktën një here në jetë. "La Stampa" sje
Në ditëlindjen e saj përrallore, Kiara Tito "thyen qafën" dhe të gjithë qeshën me lot (VIDEO) Kiara Tito është ndër moderatoret shqiptare më të suksesshme përsa i përket brezit të saj. Së fundmi moderatorja i ës
Luks i gjallë, shtëpitë përrallore të Conor McGregor (FOTO LAJM) cGregor një nga boksierët më të njohur në botë, po njihet edhe për pasurinë e tij. 31 vjeçari po raportohet se ka pas
Pamje përrallore: Një udhëtim me tren mes dëborës në Zvicër gjatë dimrit (FOTO LAJM) Një udhëtim me tren në Zvicër është nja nga ato gjëra që duhet ta provoni të paktën një here në jetë. "La Stampa" sje
Në 1 vjetorin e saj, Anjeza Shahini i organizon të bijës festën përrallore (FOTO LAJM) Nga martesa me diplomatin anglez Paul Edward Conolly, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anjeza Shahini, solli në j
Dalin pamjet përrallore nga dasma e ëngjëllit të Victoria's Secret (FOTO LAJM) Modelja e njohur e Victoria's Secret Devon Windsor është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Çi
Të gjithë të papunë, pamjet e pasurisë përrallore të grabitësve shqiptarë (VIDEO) Policia italiane ka arritur të shkatërrojë një bandë grabitësish shqiptarë. Operacioni nisi me ndjekjen e një makinë
Duket sikur janë shkëputur nga parajsa, këto fshatra kanë pamje përrallore (FOTO LAJM) Franca është padyshim një nga vendet më të bukura në të gjithë botën dhe ka plot vende turistike që tërheqin mijëra turi
Joeli mbush 6 vjeç, Ermali dhe Ami i bëjnë surprizën përrallore (FOTO & VIDEO) Vitet kalojnë pa kuptuar dhe sot Joeli është rritur dhe është bërë plot 6 vjeç. Për ditëlindjen e vogëlushit të tyre, Er