999 rezultate për

perqendruar

Ndeshjet e Nations League, Bare: Ndaj Lituanisë ishim të shpërqendruar, këtë herë do bëjm më mirë Në prag të sfidës me Kazakistanin të vlefshme për Ligën e Kombeve, mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare, është shprehur s
Gjigandët europian në garë për mbrojtësin e Leipzig Dayot Upamecano është një nga lojtarët e rinj më të kërkuar në merkato, sa i përket repartit të mbrojtjes. Lojtari i Lei
Cila e fiton La Ligën? Valverde befason me përgjigjen Ish-trajneri i Barceonës Ernesto Valverde ka pohuar se Real Madrid është favorit për ta fituar titullin e La Ligas këtë
Roshi: Tifozë na falni, ndoshta vëmendja ishte e gjitha e përqendruar te Franca Odise Roshi, autor i dy asisteve në ndeshjen ndaj Andorrës, që mori rezultat historik 2-2 jashtë fushe në eliminatore, u
"Andorra të bezdis në fushë", Hysaj: Rezultat zhgenjyes Shqipëria barazoi në shtëpi ndaj Andorrës me rezultatin 2-2. Në prononcimin pas ndeshjes për mikrofon e “RTSH”, Elseid H
SHBA: Nuk jemi të përqendruar në çështjen e kufijve Ushtruesi i detyrës së ndihmës-sekretarit amerikan të Shtetit për çështje të Evropës dhe Euroazisë, Philip Reeker, thotë
"SHBA sërish e përqendruar në Ballkanin Perëndimor", Palmer i prerë Përfaqësuesi Special i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ka deklaruar se me postin e ri që k
Mema: Desh na pushojë zemra Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, ka folur në "Gol pas goli" në Supersport pas fitores kundër Skënderbeut me rezultatin 1
Karius denoncon Besiktasin, nuk paguhet prej 4 muajsh Loris Karius nuk po gjen qetësi as në Turqi, ku u huazua nga Liverpooli verën e kaluar, për një afat dy vjeçar, te gjiga
Shqiptarët të ardhmen e tyre po e shohin vetëm në Tiranë (FOTO LAJM) Rreth 27% e popullsisë urbane në Shqipëri është e përqendruar në qytetin më të madh të vendit, Tiranën. Portali i të dhë
"Hazard më pyeti si është të luash për Real Madridin" Mateo Kovacic ka zbuluar se pas transferimit në Chelsea, superylli belg Eden Hazard i kishte kërkuar t’i shpjegojë sesi
Icardi: Eliminimi nga Championsi ? Tani jemi të përqendruar në Serie A Mauro Icardi i dha fitoren me një penallti Interit ditën e sotme ndaj Udineses, falë një penalltie, në një sfidë të domi
Reali refuzohet nga trajneri i gjigantit anglez Skuadra e Real Madrid udhëhiqet aktualisht nga trajneri Solari i cili është përkohësisht në atë detyrë. Presidenti i mad
Studiuesit japin alarmin, një kontinent rrezikon të zhduket Nëse temperatura mesatare e Tokës do të rritej edhe me dy gradë të tjera dhe nëse do të qëndronte e tillë për disa mijër
E ndoqën me motor dhe e qëlluan nga pas, si ndodhi vrasja e të riut shqiptar në Itali Zgjati pak më shumë se 24 orë arratia e vrasësve të 24-vjeçarit shqiptar Viktorjan Picaku, i ekzekutuar mbrëmjen e së më
Ndërhyrje për karton të zi, në Chmapions League plas karateja (VIDEO) Me mbylljen e Botërorit, tashmë vëmendja është përqendruar tek përgatitjet për sezonin e ri, dhe eliminatoret për kompet
Deschamps komenton situatën e Zidane: Jam përqendruar vetëm tek Botërori Zinedin Zidane u largua ditën e sotme nga Reali i Madridit. Pas largimit nga Los Blancosit, ai shihet si trajneri i ri i
Allegri nuk e ka mendjen tek Benevento, premton që Juventus do të bëjë të pamundurën në Bernabeu Para ndeshjes me Beneventon, trajneri i Juventusit Allegri duket se nuk i ka humbur shpresat për kualifikim, teksa thotë
Heynckes nuk e kursen Lewandowskin, e kritikon publikisht Trajneri i Bayernit të Mynihut, Jup Heynckes e ka kririkuar publikisht sjelljen e sulmuesit, Robert Leëandoëski, në lidh
Sowe tregon kushtin e vetëm që ka për Skënderbeun para rinovimit Skënderbeu i tmerrshëm i këtij sezon e ka mbyllur me sukses fazën përgatitore në Antalia dhe tani do të nisin në shtëpi