999 rezultate për

perputhje

Ndahet nga jeta aktorja e njohur në moshën 26-vjeçare (FOTO LAJM) Ylli i Koresë së Jugut Song Yoo-jung, ka ndërruar jetë fatkeqësisht në moshën 26 vjeçare. Kompania e menaxhimit të mo
Nga 21 dhjetori, Facebook dhe Instagram largojnë këto opsione për përdoruesit në Evropë Gjigandi Facebook ka zvogëluar numrin e shërbimeve që ofron në Evropë në aplikacionet Messenger dhe Instagram, për t’u s
Facebook dhe Instagram ndryshime të rëndësishme, çfarë pritet të ndodhë pas 21 dhjetorit Gjiganti i teknologjisë Facebook, ka zvogëluar numrin e shërbimeve që ofron në Evropë në aplikacionet Messenger dhe Inst
Sqarohet gjithçka, a do të ketë përputhje mes Fatjonit dhe Anës? Puntata e së premtes, rezervoi në studion e “Për’Puthen” në Top Channel, një bisedë sqaruese mes Anës dhe Fatjonit. N
Imitoi Briseidën? Pyetja e Spiropalit shkakton të qeshura në studio Ditën e sotme Parlamenti rrëzoi dekretin e Presidentit Ilir Meta për Kodin Zgjedhor. E ftuar në emisionin “Open”, Min
Integrimi në BE, propozohet sot kuadri negociues Komisioni Europian pritet të propozojë sot kuadrin negociues për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.be bruksel negociata
Takimi i Ramës me Yuri Kim, çfarë i kërkoi ambasadorja amerikane kryeministrit Zbardhet takimi i ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim me kryeministrin Edi Rama të zhvilluar sot pas situatës së fundit të
Shfaqet një gjarpër gjigant në parkun e Gërmisë Një gjarpër është parë sot në parkun e Gërmisë, në Prishtinë. Qytetarët kanë dërguar fotografi ku shihet gjarpri i zi
Thaçi i kërkoi zyrtarisht mandatarin për kryeministër Isa Mustafës Zyra e Presidentit të Kosovës ka konfirmuar mbajtjen e takimit ndërmjet presidentit Hashim Thaçi dhe kreut të LDK-së, Is
Çfarë do të ndodhë me kampionatin? Serie A del me një komunikatë Liga u pezullua për kohë të pacaktuar në mars për shkak të COVID-19 dhe Federata Italiane e Futbollit (FIGC) tashmë ka d
Meta i përmend sërish Ramës kushtetutën: Të bëhet kujdes me masat Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku i bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë
Probleme me pasurinë, KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës Prokurori i Tiranës Adnand Xhelili u shkarkua nga detyra nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK). Kjo për shkak të
Dëbimi i gylenistit, PD akuzon drejtpërdrejt Ramen: Pse u zgjodh 1 janari?! (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj vendimit për dëbimin e një mësuesi turk, sepse policia e shtetit dyshon se ai
Bashkitë e opozitës padisin anëtarët e KZAZ-ve dhe policinë Bashkitë e opozitës depozitojnë kallzim penal ndaj anëtarëve të KZAZ-ve dhe të Policisë së Shtetit, për kryerjen e vepra
Verifikim i fakteve: Gënjeshtra e Ahmetajt dhe mos përputhjet e Salianjit për kafen e famshme Fotot e deputetit demokrat Ervin Salianji si edhe ish-ministrit më të përfolur të Ramës për korrupsion, Arben Ahmetaj sh
Maqedonia pro SHBA-së, njeh Guaidon si president Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë Nikolla Dimitrov, përmes një shkrimi në profilin e tij në Twitter, ka njoftuar
Nga nesër zyrtarisht Maqedonia vendos emrin e ri Maqedonia do të fillojë zyrtarisht zbatimin e emrit, “Republika e Maqedonisë së Veriut”. Zbatimi do të nisë nga tabelat
Gruevski shijon lirinë, asnjë përgjegjësi për arratisjen e tij Edhe një muaj nga arratisja e ish kryeministrit, Nikolla Gruevski në Hungari ku ka fituar të drejtën e azilit politik, a
Shteti u jep një goditje të rëndë punëtorëve të KEK-ut Punëtorët e KEK-ut nuk do të marrin më qymyr falas me arsyen se ndotet ambienti. E megjithatë asgjë nuk mund t'i ndalojë
Gjiganti gjerman tërheq 100 000 makina nga tregu, shikoni nëse është edhe e juaja Pas Volkswagen, Audi, Daimler dhe BMW, edhe Opel përfundon në syrin e ciklonit të drejtësisë gjermane, duke e zgjatur li