999 rezultate për

perpos

Hani shumë patate? Mësoni efektin që kanë në organizëm Në filmin “The Martian”, personazhi i Matt Damon, Mark Watney, mbetë në planetin e kuq me asgjë për të ngrënë, përpos pa
Traktori i merr jetën veteranit të UÇK-së I aksidentuari mbrëmë rreth orës 20:00 me traktor në fshatin Vraniq të Suharekës, R.K nuk arriti të mbijetojë. Mësoh
Moderatori i njohur shqiptar lë emisionin ku punonte Ai është një nga moderatorët më simpatikë dhe të suksesshëm. Së fundmi e kemi parë të prezantojë përkrah Alaudinit em
Deputeti i Nisma-s: Përpos kryeparlamentarit, PAN-i bën edhe këtë hap me 3 gusht! Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka caktuar 3 gushtin ditën kur do të mbahet seanca konstituive e Kuvendit të Repub
Huliganët maqedonas rrahin edhe Zijadin Selën I lënduar pas përleshjes mes deputetëve dhe protestuesve raportohet të jetë edhe lideri i LR PDSH-së, Ziadin Sela, njoft
Biznesmeni Shpëtim Shala u ekzekutua nga borxhet e pashlyera? Përpos trafikut të narkotikëve, uniformat blu mësojnë se 38-vjeçari Shpëtim Shala, disa ditë më parë kishte pasur një ko
Shikoni sa është rritur djali i Ingridit (FOTO LAJM) Ingrid Gjoni nuk është vetëm një këngëtare seksi, por edhe një mami e cila ia dedikon kohën e saj djalit. Përpos anë
Ja ç’ndodh kur të famshmet dështojnë me makijazhin (FOTO LAJM) Jemi mësuar gjithmonë të shohim të na mahnitin me paraqitjen e tyre, po ka raste që të habisin, e në këtë rast në kuptim
Elvana revolton fansat me veshjen në Top Fest (FOTO LAJM) Në Top Fest 12, Elvana Gjata e cila ishte e ftuara e nderit, mbante një veshje për të cilën është kritikuar nga ndjekësi
Bashkia në fushatë, policia detyrohet të pastrojë rrugët (FOTO LAJM) Këto ditë të duket sikur Tirana është lënë në mëshirë të fatit, kur përpos kërkesave të vazhdueshme të qytetarëve për vi
PD: OSHEE çon në vetëvrasje babain e tre vajzave PD ka reaguar sot për vetëvrasjen e kryefamiljarit pasi nuk paguante dot faturën e energjisë, ndërsa ka akuzuar OSHEE, s
Shëroni sëmundjet me rozmarinë Rozmarina është një bimë mjaft e njohur, e cila ka ndihmuar në shërimin e shumë sëmundjeve. Përpos kësaj, ajo gjen përdo
Enca nuk ndalet, ja provokimi i radhës (FOTO LAJM) Pas Kim Kardashian e cila postoi një foto pashaporte në Instagram, të njëjtën taktikë ka ndjekur edhe Enca. Bukuroshja k
Ermali me Julianin kandidatë për Këshillin Kombëtar të PD Julian Deda dhe Ermal Mamaqi, përpos faktit që janë miq të mirë, ata janë edhe anëtarë të PD. Sot dy aktorët e humor
Çiljeta, një nënë me kohë të plotë (FOTO LAJM) Çiljeta çdo ditë e më shumë tregon se sa krenare ndihet për djalin e saj. Ajo i është dedikuar me kohë të plotë të v
Ja kush janë ushqimet bazë, për një nxirje pa dëmtuar lëkurën Shpesh jemi të prirur për tu nxirë sa më shumë në plazh, pa ditur efektet negative në trupin tonë. Rrezet janë shumë të
Përpos zërit, kush është "arma" që përdorin këngëtaret? (FOTO LAJM) Për të qënë gjithmonë në vëmëndjen e njerëzve, nuk është i mjaftueshëm vetëm zëri, pasi tashmë gjithmonë e më shumë këng
Ekskluzive/ Erion Zeqiraj së shpejti në TV, biznesi "arma" e tij e fortë Erion Zeqiraj, një ish lojtar i Big Brother Albania, i cili bëri bujë të madhe në lidhje me romancën që kishte me konkur
Kitarja e rrallë, në ankand për 600 mijë dollarë Një kitare me vlera të veçanta, do mund të shitet në një ankand ku çmimi i saj mund të arrijë shuma marramëndëse, deri n
"Lord" Bendtner, çfarë "klasi" (VIDEO-FOTO) Arsenali është ndeshur mbrëmë më Conventryn në FA Cup dhe ka fituar 4-0, ku siguroi kualifikimin. Përpos kësaj ra në