999 rezultate për

perplasjes

Fajtore për aksidentin ku shoqja humbi jetën, merret vendimi për të renë Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Denisa Dokun, e cila shkaktoi aksidentin, ku mbeti e
Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, makina copë copë mes rrugës Dy automjete janë aksidentuar mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë. Nga pamjet që shihni në fotot më poshtë,
"Nëse dal nga ajo derë nuk ka kthim pas!" Prapaskenat e përplasjes Rama-Lleshaj Në Mars të këtij viti, kryeministri Edi Rama ka marrë vendimin për të ndryshuar të gjithë këshillin drejtues së Autorite
SHBA shton forcat ushtarake në Siri plas përplasjes me Rusinë Shtetet e Bashkuara kanë shtuar prezencën ushtarake në Siri, pasi disa forca ushtarake rusë kanë intensifikuar tensionet
"Reuters” zbulon shkakun e vërtetë të përplasjes Turqi-Francë në Mesdhe Tensioni mes Francës dhe Turqisë nuk është vetëm në nivelin verbal. Detaje të publikuar nga "Reuters" tregojnë se th
Aksident në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital shoferi Një aksident ka ndodhur rreth orës 14:30, në rrugën “E Elbasanit” në kryeqytet, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një pe
Panik në Moto GP, pas përplasjes motorët "fluturojnë" mbi kokat e pilotëve (VIDEO) Aksident i frikshëm në startin e garës së Moto GP, që po zhvillohet në pistën e Spielberg, në Austri. Në kthesën e tr
Dalin fotot e fregatës greke pas përplasjes me anijen turke në Egje (FOTO LAJM) Përplasja mes Greqisë dhe Turqisë nuk është vetëm në det tani, por edhe në media e rrjete sociale. Mediat greke kanë
Avioni u thye në dy pjesë pas përplasjes, të paktën 20 viktima Të paktën 20 persona kanë humbur jetën pasi një avion i Air India Express me 191 persona në bord ka dalë nga pista në nj
Aksident në Tiranë, pas përplasjes dy shoferët përfundojnë në spital Një aksident ka ndodhur në Tiranë në rrugën "Muhedin Llagami". Referuar informacionit paraprak të policisë bëhet e d
Dhjetra ushtarë të vdekur, nuk u shkrep asnjë armë: Pamjet e përplasjes së çuditshme Kinë-Indi 20 ushtarë indian dhe dhjetra ushtarë kinezë vdiqën gjatë një përplasjeje të hënën në Kashmirin jug-lindor, një zonë e k
Aksident i rëndë: I riu fluturoi në ajër pas përplasjes me shtyllën Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë. Sipas informacioneve të para mësohet se një 30 vjeçar i ci
Materazzi kujton edhe njëherë episodin me Zidane, si nisi sherri ? Marco Materazzi I kthehet edhe një historisë së finales së Botërorit të vitit 2006, shkakut të përplasjes me Zinedine
Pamjet nga spitali, Lleshaj viziton në spital qytetaren e plagosur gjatë përplasjes me Orges Bilbili Ditwn e sotme, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka vizituar në spital të plagosurën gabimisht gjatë përplasjes me të
Futbollisti ndërron jetë pas përplasjes, shokët e ekipit nuk i besojnë syve (VIDEO) Një tragjedi goditi futbollin Nigerian. Futbollisti i Nasarawa United, Chieme Martins ka humbur jetën gjatë kohës që
Kurti flet pas përplasjes me presidentin e Serbisë: Nuk jam takuar me të Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se nuk e konsideron takim me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçic, pjesëmarr
Bënë "luftë" për prishje pazaresh, merret vendimi për katër të rinjtë Katër të arrestuarit pas përplasjes me armë zjarri në qendër të qytetit të Shkodrës pak ditë më parë kanë dalë gjatë dit
"Je bandit i Haklajve", gjykata vendos për Berishën pas përplasjes me Artan Hoxhën Gjykata e Tiranës vendosi një muaj më parë që të pushonte çështjen në lidhje me padinë "për shpifje" të familjes Haklaj
Si në filma, shihni si kanë përfunduar dy makina në arë pas përplasjes me një "Touareg" (VIDEO) Tre makina janë aksidentuar në Lushnje ku dy prej tyre kanë përfunduar në arë. Një mjet tip Touareg ka përplasur dy m
Moti i keq në Vlorë, nxirren mjetet e lundrimit nga deti Vijon që të ketë dallgë të mëdha përgjatë gjithë bregdetit të Vlorës. Në zonën e Radhimës, pronarët e mjeteve detare