999 rezultate për

perplasje

Përplasje fatale gjatë garës, vdes piloti 23-vjeçar (VIDEO) Pista e Interlagos të garave “Superbike” ishte tragjike për Mateus Barbosa, i cili ka humbur jetën pas humbjes së kontro
Largohet trajneri i parë në Superiore pas vetëm 2 ndeshjesh “Furtunë” te Laçi pas barazimit në sekondat e fundit ndaj Kastriotit. Armando Cungu nuk do të jetë më trajner i kurbi
Përplasje me armë në Krujë, 35 vjeçari dërgohet me urgjencë në spital Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Tapizë të Krujës. Policia njofton se në rrethana ende të paqa
Protesta për detin dhe Çamërinë përfundon në përplasje, ka të shoqëruar në polici (FOTO LAJM) Tentativa e policisë për të shpërndarë protestën në kushtet kur tubimet janë të ndaluara për shkak të pandemisë, irritoi
Përplasje me Solskjaer? Fernandes: Duan të na destabilizojnë Bruno Fernandes hodhi poshtë zërat se ka patur një debat të nxehtë me trajnerin e Manchester United, Ole Gunnar Solskjae
Përplasje mes lojtarëve në Argjentinë-Bolivi, shkak Messi (VIDEO) Argjentina mbrëmë në La Paz festoi kundër Bolivisë me 2: 1 dhe kështu me dy fitore hapi kualifikimet për Kupën e Botës n
Pas dy vitesh në Torino, vijnë përplasjet e para mes Ronaldos dhe Juventusit Sipas La Gazzetta dello Sport, Ronaldo nuk ka qëndruar në J Hotel për disa ditë pasi që kjo do ta ndalonte atë që të lua
Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, makina copë copë mes rrugës Dy automjete janë aksidentuar mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë. Nga pamjet që shihni në fotot më poshtë,
Përplasje me Bashën? Kryemadhi: LSI garon e vetme në zgjedhjet e 2021 Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI-së në mënyrë indirekt u shpreh se LSI mund të garojë e vetme në zgjedhjet e 2021.
Valteri sqaron përplasjen me Gjiknurin: Më kërcënoi! I bëj thirrje Ramës të tërheqë këtë qen bir qeni Deputeti i opozitës Halit Valteri shpërtheu në akuza të ashpra ndaj deputetit socialist Damian Gjiknuri pas përplasjes q
"Nëse dal nga ajo derë nuk ka kthim pas!" Prapaskenat e përplasjes Rama-Lleshaj Në Mars të këtij viti, kryeministri Edi Rama ka marrë vendimin për të ndryshuar të gjithë këshillin drejtues së Autorite
SHBA shton forcat ushtarake në Siri plas përplasjes me Rusinë Shtetet e Bashkuara kanë shtuar prezencën ushtarake në Siri, pasi disa forca ushtarake rusë kanë intensifikuar tensionet
"Reuters” zbulon shkakun e vërtetë të përplasjes Turqi-Francë në Mesdhe Tensioni mes Francës dhe Turqisë nuk është vetëm në nivelin verbal. Detaje të publikuar nga "Reuters" tregojnë se th
Dalin pamjet e sherrit Dier-Alli, Mourinho nxit përplasjen (VIDEO) Në serinë dokumentarit dedikuar skuadrës së Tottenham, “All or Nothing: Tottenham Hotspur”, të prodhuar nga Amazona, jan
Aksident në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital shoferi Një aksident ka ndodhur rreth orës 14:30, në rrugën “E Elbasanit” në kryeqytet, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një pe
Përplasje mes tifozave kuqezinj dhe Policisë pas humbjes së kombëtares, ironia me dasmën e Roshit Nuk kanë munguar përplasjet në ambientet e jashtme të stadiumit mes tifozave pas humbjes 0-1 me Lituaninë. Një grup i “T
Ekipi i Kosovës vonohet për takimin me Trump, tërheqja e Haradinaj shkaktoi përplasje brenda delegacionit Delegacioni i Kosovës ende nuk është nisur nga hoteli ku janë duke qëndruar për në Shtëpinë e Bardhë. Kjo ka ndodhur për
"Arratisja" e Kadaresë, ish-kryehetuesi rrëfen përndjekjen e shkrimtarit dhe përplasjen me Ramiz Alinë Kërkesa e Ismail Kadaresë për azil politik në Francë ishte një tronditje e thellë për regjimin komunist, i cili ishte në
Përplasje e ashpër mes policisë dhe tifozëve të PSG-së në Francë (VIDEO) Humbja e trofeut të Ligës së Kampionëve është përjetuar jashtëzakonisht keq nga tifozët e PSG-së. Sipas raportimeve t
Publikohet kalendari i kampionatit anglez, përplasje titanësh që në start Pas dështimit në Europë, ku asnjë pres skuadrave angleze nuk shkoi në finalet e Champions dhe Europa League, Premier Lea