Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
999 rezultate për

perplasja

Bonucci: Përplasja Conte-Agnelli? Pamjet flasin më qartë Tensionet e përplasjet mes Antonio Contes dhe drejtuesve të Juventusit gjatë ndeshjes mes bardhezinjve dhe Interit ditën
Përplasja me Lukakun, reagon Ibra: Në botën time nuk ka vend për racizëm lli i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka reaguar pas përplasjes me ish bashkëlojtarin Romelu Lukaku. Thuhet se dje në
Përplasja e 2 automjeteve, shkakton 5 të plagosur Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:09, në aks
Përplasja e qeverisë me FSHF për "Air Albania", Braçe: Ky është "Tirja" e futbollit! Qeveria shqiptare vendosi që vaksinimi i qytetarëve me vaksinën anti-covid të ndodhë në stadiumin "Air Albania" duke e k
DETAJET/ Përplasja për 600 euro, plumbi që mori në këmbë lë pasoja edhe tek kamarierja Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Greqi, ku iu bë atentat një familje shqiptare. Edmond Llangozi,
Përplasja fizike e deputetëve, fajësohet nënkryetarja e Kuvendit Ndaj nënkryetares së Kuvendit të Kosovës, Arbërie Nagavci, janë drejtuar kritika me arsyetimin që e njëjta nuk ka ditur
Vazhdon përplasja Koeman-Messi Sipas asaj që raporton ESPN, trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka thënë se Lionel Messi mund të luajë më mirë. Str
Përplasja e madhe mes LDK-AAK, zbulohet shkaku dhe synimi i Haradinajt (FOTO LAJM) anë duke vazhduar edhe me tej përplasjet mes dy partive që qeverisin me vendin, LDK-AAK. Që nga takimi në Uashington,
Baton Haxhiu tregon si nisi përplasja me Berishën: Është njeri i fëlliqur! Gazetari kosovar, Baton Haxhiu, ka deklaruar se ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha është i pamëshirshëm dhe i fëlliq
Përplasja ushtarake mes Armenisë dhe Azerbajxhanit, reagon Rama Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, nën cilësinë e kryetarit të OSBE-së, ka reaguar, pas luftimeve, të rinisura mes Azer
Hoxha tregon si nisi përplasja e dy grupeve në Elbasan që nisën sagën e vrasjeve Gazetari Artan Hoxha foli mbrëmjen për ngjarjen e ndodhur në Elbasan ku mbeti i vrarë Bujar Çela, vëllai i të kërkuarit
EMRI/ Përplasja me armë në Fier, shoqërohen në polici dy shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos, Fier. Një 31-vjeçar i identifikuar si Klajdi Sulo, është plagosur me armë zjar
7 viktima nga përplasja e avionëve në Alaska, mes tyre edhe ligjvënësi amerikan Një tjetër tragjedi nga përplasia e avionëve, ku kanë humbur jetën 7 persona ka ndodhur së fundmi. Gary Knopp, një an
Përplasja me deputetin e LDK-së, Vjosa Osmani e padit për kërcënim Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka shkruar në Facebook se ka hapur rast ndaj deputetit të LDK-së në polici
I riu vdes tragjikisht në rrugët e Durrësit Një aksident i ka marrë jetën një të riu pasditen e sotme në Shkallnur të Durrësit, ku viktimë ka mbetur 31-vjeçari me
"Sherr" me mjete të forta në Durrës, plagoset një person Plagosje në Durrës, në lagjen nr.17, tek zona e quajtur ish-këneta. Sipas ABC News, pas një sherri për motive të dobë
Përplasja e Enverit me Tuk Jakovën e Bedri Spahiun, zbardhet dëshmia e ish-nënkryetarit të Gjykatës së Lartë Publikohet historia e panjohur e konflikteve që lindën në mesin e viteve ’50-të në mes Enver Hoxhës dhe dy bashkëpunëtor
Përplasja me Ramën, Haradinaj: Nuk ka ndikuar miqësia ime me Berishën "Marrëdhëniet e krisura me Ramën nuk burojnë nga miqësia ime me Berishën dhe Metën. Vijnë nga plani për ndarjen e territ
Degjeneron përplasja mes Bratajt dhe Allkjas, kreu i Urgjencës: Bënte fotografi dhe spiunonte! "Ky antikomunist i tmerrshëm që spiunon kolegët për përfitime personale duke përdorur metodat komuniste, çfarë është???D
Përplasja me armë mes policisë dhe Orgest Bilalit, reagon Sandër Lleshaj Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për ngjarjen e ndodhur sot në Tiranë ku gjatë një shkëmbimi zjarri mes po