999 rezultate për

perplas

Përplasje me policinë, nisin arrestimet e protestuesve për rastin "Monstra" (VIDEO) Kanë nisur arrestimet e protestuesve në Shkup për rastin "Monstra". Burimet bëjnë me dije se policia ka vënë në prang
Manchester United-Milan, përplasje gjigantësh në Europa League Është hedhur në Nyon të Zvicrës shorti për fazën çerekfinale të UEFA Europa League. Goglat kanë vënë përballë dy prej
Përplaset për vdekje 7 vjeçarja në Vlorë Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Vlorë, ku ka gjetur vdekjen një e mitur. Mësohet se mjeti ka për
Shkaktoi përplasje e tension, anija turke "braktis" detin Mesdhe Tensioni mes Turqisë dhe Greqisë vazhdon të jetë serioz. Anija turke "Cesme", që shkaktoi një valë të re tensioni me
Përplaset për vdekje këmbësori në autostradën Durrës-Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Durrës-Tiranë, si pasojë ka humbur jetën një burrë rre
Momenti tronditës, aeroplani përplaset me makinën në mes të autostradës (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një aeroplan i vogël përplaset në një makinë pasi motori i tij dështoi dhe e detyroi atë
Përplasen dy mjete në Elbasan, e pëson këmbësori Një aksident ka ndodhur pak më parë në Elbasan ku si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, është lënduar një këmbësor. P
Përplasen dy motora në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital motoristi Një aksident ka ndodhur pak më parë tek rrethrrotullimi i Shkozës ku janë përplasur dy motora. Sipas policisë, në për
Surpriza para zgjedhjeve! Kush është emri që i rikthehet PD pas vitesh përplasje Pasditen e sotme janë bërë publikë emrat e të gjitha partive që kanë firmosur marrëveshjen për të hyrë në zgjedhje bashk
Aksident i pazakontë në California, avioni përplaset me makinën (VIDEO) Përplasja e një aeroplani dhe një makine në autostradë ndodhi afër Aeroportit Livermore në shtetin amerikan të Kaliforni
E vlerësoi DASH, Dvorani zbulon arsyen e përplasjes me Metën: E shpalla fajtor! Ish-kreu i KED-së, Ardian Dvorani ka reaguar pas ‘sulmit’ të presidentit Ilir Meta, i cili përmendi fjalët “oligargë dhe
Përplasi për vdekje Mark Gjetën, autori tenton vetëvrasjen 60 vjeçari Mhill Gega i cili përplasi qëllimisht Mark Gjetën ka tentuar vetëvrasjen në paraburgim. Ashtu sikundër ësh
Makina përplas kalimtaren në Shkodër dhe largohet me shpejtësi Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër ku një kalimtare është përplasur nga një makinë. Drejtuesi i maki
Gruaja me makinë përplas 5 vjeçaren në Bathore Një makinë ka përplasur një vajzë të mitur ditën e sotme në zonën e Bathores në Tiranë. Shoferja që ka qenë në auto
"I ke futur një vizë para se të vish", Shqipja përplaset me Bled Manen (FOTO LAJM) Ish konkurrentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj ka qenë sot e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” ku temë debati ishin
Shoferi "tapë" në timon, makina përplaset me anësoren e karrexhadës Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident automobilistik në autostradën Durrës-Tiranë në zonën e Fllakës. Burimet bëj
Makina përplas 17 vjeçarin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz, ku një automjet ka përplasur një 17 vjeçar. Ai është dërguar menjëher
Përplasi me makinë ish-kolegun, lihet në burg 60 vjeçari Gjykata e Lezhes ka lënë në burg 60-vjeçarin Mhill Gegaj, i cili më 17 janar përplasi për vdekje me automjetin e tij 68
Përplasi me makinë ish-kolegun, Mhillaj del sot para gjykatës 60-vjeçari, Gegë Mhillaj që përplasi qëllimisht me makinë ish-kolegun e tij Mark Gjeta, në Mirditë do të dalë sot para
"Kur përplasen më të pasurit e botës", Bill Gates tregon pse është kundër Musk dhe Bezos Themeluesi i kompanisë Microsoft, Bill Gates, nuk ka të njëjtat ambicie me ato të Elon Muskut, që planifikon të dërgojë