999 rezultate për

perpiqet

PD: Rama po përpiqet të manipulojë zgjedhjet, "arma" e vjetëruar që po përdor Ish-deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi në një deklaratë për mediat është shprehur se kryeministri Edi Rama njësoj si në
Humbi zyrtarisht zgjedhjet, dhëndri përpiqet të bindë Trump të pranojë rezultatin Jared Kushner, dhëndri dhe këshilltari i Presidentit Donald Trump, i ka kërkuar këtij të fundit të pranojë rezultatin e
Bëhet virale: Fotoja e të porsalindurit që përpiqet t'i heq maskën mjekut Fotoja e një bebushi të porsalindur, që përpiqet t'i heqë maskën mjekut që asistoi në lindjen e tij është bërë virale n
E ardhmja e Contes te Interi përcaktohet sot Pavarësisht një sezoni të mirë të përfunduar me vendin e dytë në Serie A dhe me statusin e finalistit në Europa League,
Çfarë që po përpiqet t'ju tregojë dhimbja e kokës në mëngjes Zgjimi në mëngjes me dhimbje koke, është mënyra më e keqe për të nisur ditën. Dhimbjet e kokës në mëngjes shpesh ting
A do të lirohet Zani Çaushi? Hoxha: Një dorë e fshehtë po përpiqet që të ndezë zjarrin Gazetari Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News, këtë të enjte ka komentuar kërkesën e Myrteza Çaushit, (Zani Çaushi)
"Dikush po përpiqet të më vrasë", zbulohen detaje nga ditari i Michael Jackson (FOTO LAJM) Michael Jackson kishte frikë se dikush po përpiqej ta vriste para vdekjes së tij, sipas fjalëve që ai shkruajti në dita
E vetmuar? Arbana Osmani habit ndjekësit me deklaratën e papritur (FOTO LAJM) Moderatorja e "Dua të të bëj të lumtur" ka habitur së fundmi ndjekësit me deklaratën e saj në Instagram. "Psikologjia
Basha i kundërpërgjigjet Ramës: Burracak, sot je si mbreti lakuriq Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas sulmeve të kryeministrit Edi Rama nga salla e Parlamentit. Basha shprehet n
Çfarë po përpiqet t’ju thotë trupi përmes thonjve të cilët po ju çahen apo thyhen shpesh Ndër mineralet më thelbësore apo më të rëndësishme në trupin e njeriut është magnezi sepse furnizon shumë antioksidantë
Çfarë që po përpiqet t'ju tregojë dhimbja e kokës në mëngjes Zgjimi në mëngjes me dhimbje koke, është mënyra më e keqe për të nisur ditën. Dhimbjet e kokës në mëngjes shpesh ting
Momenti dramatik në QSUT, mjekja përpiqet të mbajë në jetë pacientin që sjell helikopteri (VIDEO) Përveç përballjes me të prekurit nga koronavirusi, mjekët vijojnë të ndeshen edhe me raste të tjera urgjente. Në këto
Meta: Rama përpjekje mafioze për marrjen e Kushtetueses, në 2 mars në Bulevard! Presidenti Meta i është përgjigjur pedagogut Mark Marku i cili në emisionin “Kjo Javë” deklaroi se Rama po përpiqet të
Shehi kundër Metës: Po përpiqet të bëjë opozitën Kreun i LZHK-së, Dashamir Shehi ka rrëfyer se nuk është dakord me mënyrën sesi Meta po mbron Kushtetuesen. Sipas tij,
"Zbrit, po përpiqet të të kafshojë", leopardi luan me flokët e vajzës VIDEO) Ky është momenti kur një leopard hidhet sipër një xhipi dhe fillon të luajë me flokët e një vajze, ndërkohë që kjo e fun
Shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë se kanë rënë në dashuri Demi Demi ka një tendencë të jetë jashtëzakonisht i mbyllur kur bëhet fjalë për emocionet e tij, dhe kjo përfshin edhe
E kap pronari brenda në shtëpi, hajduti pendohet për jetë që hyri aty (VIDEO) Fati nuk ishte me hajdutin kësaj radhe pasi hyri në shtëpinë e gabuar. Një burrë kthehet vonë në shtëpi dhe teksa për
Genti dhe Juli nuk flasin, mos ndoshta Ermali po përpiqet t'i pajtojë me këtë gjest? (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend grupin e njohur të humorit “The SHBLSH”, i cili u bë i njohur në “Portokalli”. Në a
ÇMENDURI/ Personi përpiqet të dalë nga avioni në mënyrë ilegale, ngjitet mbi krahë (VIDEO) Një person në Nigeri u përpoq të dalë në mënyrë të jashtëligjshme nga vendi i tij me metodën më të padëgjuar, duke u ngj
Shkarkimi i Zef Hilës, reagon PD: Rama po përpiqet të na përçajë Në një deklaratë për media, sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka deklaruar se asnjë militant