999 rezultate për

perpiqemi

Klopp paralajmëron kundërshtarët: Kërkojmë sukses në të gjitha frontet Jurgen Kloppi ka paralajmëruar se do të përpiqet të marrë të gjithë titujt duke mos e përjashtuar as Carabao Cup-ën.
Debutoi si trajner, Pirlo analizon ndeshjen ndaj Sampdorias Trajneri i Juventusit Andrea Pirlo foli për Sky Sport pas suksesit kundër Sampdoria në debutimin e tij te stoli bardhezi
Albin Kurti: Po përpiqemi për krijimin e Qeverisë së re, që do marrë drejtim javën që vjen Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka treguar detaje lidhur me takimin që zhvilloi sot në Prishtinë me zëvendë
Dëmtimi i Rashford, Solskjaer: Do përpiqemi ta rikuperojmë për ndeshjen me Liverpoolin Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për t’u siguruar që Marcus Ra
7 raste kur gjërat dolën jashtë kontrollit dhe përfunduan në qesharake (FOTO LAJM) Jo gjithmonë e arrijmë atë që duam e madje as nuk e marrim dot ashtu fiks siç e kemi kërkuar. Edhe nëse përpiqemi sh
Trajneri i argjentinës, premton rikthimin e Lionel Messit në kombëtare Trajneri i Argjentinës Lionel Scaloni, në një intervistë të fundit, shprehet optimist për rikthimin e Lionel Messit në
Lopetegui: Do të përpiqemi të fitojmë kundër CSKA-s Julen Lopetegui është paraqitur në konferencën e tij për shtyp para ndeshjes së Champions Leagues kundër CSKA Moskës të
Thaçi po u fal masakrat, por shikoni me çfarë na krahasonin serbët një shekull më parë Në periudhën e Luftës së Parë Ballkanike (1912-1913), në periodikët serbë janë botuar një numër i konsiderueshëm tekstes
Asgjë nuk ka mbaruar, Florenzi beson tek përmbysja e madhe Duhet të rpesim për një ndeshje të dytë Roma - Barcelona të cilën mesfushori Alessandro Florenzi mendon se do të ndodhë.
Conte: Duhet të bëjmë një ndeshje të madhe Antonio Conte thotë se skuadra do të duhet të luajmë një lojë të rëndësishme nëse duan të kalojnë në tetë çerekfinale të
Conte: Duhet të përpiqemi të bëjmë një ndeshje perfekte për të mundur Barcelonën Antonio Conte thotë se e ka kaluar të gjithë muajin e fundit duke studiuar dhe menduar dobësitë në mbrojtje të rivales s
Balena vrasëse që mund të "flasë"! (FOTO LAJM) Shkencëtarët besojnë se një bisedë me balenën 16-vjecare Wikie-n, që jeton në një park detar, një ditë mund të flasë.
Liburn Aliu: Do përpiqemi të ruajmë çdo anëtar të Vetëvendosjes Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Liburn Aliu pas daljes nga mbledhja e kryesisë së Vetëvendosjes ka shprehur optimizëm p
Azpilicueta: Kemi tre ndeshje pa fiuar, do përpiqemi të kthehemi Cesar Azpilicueta pranon se rezultati i dobët i Chelsea ka një efekt të dëmshëm ndaj moralit të lojtarit. Chelsea u d
Zidane i thur elozhe portierit të skuadrës kundërshtare Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka analizuar skuadrën e tij pas atij barazimi dramatik 1-1 me Tottenham në "Sa
Buffon flet pas humbjes ndaj Lazios dhe për tifozët Gianluigi Buffon pranon se Juventusi "duhet të përmirësohet" për të shmangur zhgënjimin e tifozëve të tyre këtë sezon.
Bushi: Do e arrijmë kualifkimin, pasi po përpiqemi Në konferencën e djeshme për shtyp përpara ndeshjes që Shpresat do të luajnë sot në “Elbasan Arena” me Islandën, tekniku
Pacolli: Do të përpiqemi të na liberalizohen vizat pa u plotësuar kriteret Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Jashtëm i Kosovës Behgjet Pacolli ka thënë në Bruksel pas takimit me Përfaqës
Trajneri i Portugalisë: Shqipëria një ekip i vështirë, por ... Trajneri i kombëtares së Portugalisë, Fernando Santos është i vetëdijshëm për rëndësinë që ka ndeshje e nesërme ndaj Shq
Bleona me mision, kërkon t’i mësojë anglishten babait Pavarësisht kritikave për zhveshjen e saj, këngëtarja Bleona Qereti nuk ka të ndalur, por ajo që të bie në sy është afri