999 rezultate për

perpiqem

Klopp paralajmëron kundërshtarët: Kërkojmë sukses në të gjitha frontet Jurgen Kloppi ka paralajmëruar se do të përpiqet të marrë të gjithë titujt duke mos e përjashtuar as Carabao Cup-ën.
Debutoi si trajner, Pirlo analizon ndeshjen ndaj Sampdorias Trajneri i Juventusit Andrea Pirlo foli për Sky Sport pas suksesit kundër Sampdoria në debutimin e tij te stoli bardhezi
Po zhvillon një super sezon, Immobile: Po përpiqem të shkëputem nga Ronaldo dhe Lukaku Lazio ka arritur të fitojë mbrëmë një nga ndeshjet më të rëndësishme te sezonit, atë përballë një kundërshtari direkt si
Nuk ka shënuar asnjë gol me Napolin, flet Hysaj Elseid Hysaj shprehet se për shkak të rolit në fushë e ka të vështirë të besojë kur shënon gol. Në një prononcim për
Albin Kurti: Po përpiqemi për krijimin e Qeverisë së re, që do marrë drejtim javën që vjen Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka treguar detaje lidhur me takimin që zhvilloi sot në Prishtinë me zëvendë
Dëmtimi i Rashford, Solskjaer: Do përpiqemi ta rikuperojmë për ndeshjen me Liverpoolin Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për t’u siguruar që Marcus Ra
7 raste kur gjërat dolën jashtë kontrollit dhe përfunduan në qesharake (FOTO LAJM) Jo gjithmonë e arrijmë atë që duam e madje as nuk e marrim dot ashtu fiks siç e kemi kërkuar. Edhe nëse përpiqemi sh
Rama: Nuk do përpiqem që ta kthej Bashën nga rruga pa krye Partia Socialiste do të konsolidojë listën me kadidatët për zgjedhjet e 30 qershorit të shtunën, ka bërë me dije kryemin
Hamsik rrëfen vuajtjet në Kinë: Këtu nuk mund të komunikoj, kuptohemi vetëm me gjeste Përvoja e Marek Hamsik në Kinë nuk ka filluar në mënyrën më të mirë, të mundshme. Ish kapiteni i Napolit, sot te skuadra
Trajneri i argjentinës, premton rikthimin e Lionel Messit në kombëtare Trajneri i Argjentinës Lionel Scaloni, në një intervistë të fundit, shprehet optimist për rikthimin e Lionel Messit në
Lopetegui: Do të përpiqemi të fitojmë kundër CSKA-s Julen Lopetegui është paraqitur në konferencën e tij për shtyp para ndeshjes së Champions Leagues kundër CSKA Moskës të
Thaçi po u fal masakrat, por shikoni me çfarë na krahasonin serbët një shekull më parë Në periudhën e Luftës së Parë Ballkanike (1912-1913), në periodikët serbë janë botuar një numër i konsiderueshëm tekstes
Asgjë nuk ka mbaruar, Florenzi beson tek përmbysja e madhe Duhet të rpesim për një ndeshje të dytë Roma - Barcelona të cilën mesfushori Alessandro Florenzi mendon se do të ndodhë.
Conte: Duhet të bëjmë një ndeshje të madhe Antonio Conte thotë se skuadra do të duhet të luajmë një lojë të rëndësishme nëse duan të kalojnë në tetë çerekfinale të
Trump bën shaka me "tullën" e tij: Përpiqem si dreq për flokët (VIDEO) Presidenti Donald Trump përpara se të fliste për "idetë e mëdha konservatore" në Konferencën e Veprimit Politik Konserva
Conte: Duhet të përpiqemi të bëjmë një ndeshje perfekte për të mundur Barcelonën Antonio Conte thotë se e ka kaluar të gjithë muajin e fundit duke studiuar dhe menduar dobësitë në mbrojtje të rivales s
Balena vrasëse që mund të "flasë"! (FOTO LAJM) Shkencëtarët besojnë se një bisedë me balenën 16-vjecare Wikie-n, që jeton në një park detar, një ditë mund të flasë.
Liburn Aliu: Do përpiqemi të ruajmë çdo anëtar të Vetëvendosjes Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Liburn Aliu pas daljes nga mbledhja e kryesisë së Vetëvendosjes ka shprehur optimizëm p
Floriana Garo rrëfen ditët e saj gjatë shtatzanisë: Tani do përpiqem të gatuaj Moderatorja Floriana Garo rrëfeu sot në “Kush vjen për drekë”, emocionet e para të shtatzënisë. Garo e përshkroi si emo
Tare: Përpiqem gjithmonë të vendosë logjikën duke zgjedhur lojtarët Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare ka treguar se si e ka ndërtuar këtë skuadër Nuk ishin të largëta kohët kur qindr