999 rezultate për

perparme

Shkrumbohet në flakë "BMW" luksoze e një gruaje, dyshohet se ishte e qëllimshme Një makinë tip “BMW”, me targa AA 372 ZR, ka shpërthyer në flakë, në Vlorë, duke u shkatërruar në pjesën e përparme.
Prezantohet "bisha" 1,7 milionë dollar, pa çati dhe dhe xham të përparmë (FOTO LAJM) McLaren ka prezantuar supermakinën e radhës që kushton 1,7 milionë dollarë, por që nuk ka çati. McLaren Elva është thjes
Mjeti tip 'Benz' përplaset me patrullën e policisë në Tiranë Mbrëmjen e sotme një makinë Policie është përfshirë në një aksident me një makinë tip "Benz" në zonën e Selvisë në kryeq
Dalin imazhet e para të Golf 8 (FOTO LAJM) Pas shumë spekulimesh, dhe pas shfaqjes së një modeli të kamufluar pjesërisht, tashmë mundë të themi se i kemi edhe foto
20 të vdekur dhe dhjetra të plagosur, ky është atentatori me dorë të hekurt (VIDEO) Të paktën 20 njerëz janë vrarë dhe 26 të tjerë të plagosur në të shtënat masive në një qendër tregëtare në El Paso, Teks
Sulmohet në Serbi autobusi i linjës Kosovë-Slloveni (FOTO LAJM) Autobusi i linjës Kosovë-Slloveni ‘R.Gashi’ është sulmuar mbrëmë përderisa po kalonte tranzit nëpër territorin e shtetit
Prezantohet në Shqipëri smartfoni i ri Samsung Galaxy A8 Modeli i ri i smartfonit Galaxy A8 është i karakterizuar me kamera të përparme të dyfishtë, me ekran Infiniti dhe karakt
Ndryshon sërish patenta shqiptare, zbulohet modeli i ri Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor, shpalli në fund të vitit 2017 një tender, me vlerë 420 milio
Shfaqet modeli i ri i telefonit pa korniza (FOTO LAJM) Huaëei Honor V10 do të lansohet më 28 nëntor, por ne tashmë e shohim nëpërmjet disa pamjeve të publikuara. Pamjet tre
Alarmohet policia, shoferi i vendos një shirit të verdhë xhamit të makinës Policia britanike është alarmuar ndërsa një makinë është shfaqur ndryshe në rrugë. Makina kishte të vendosur një shir
Vrasja e Bojkut, atentatori qëlloi edhe ndaj djalit të tij Policia ka nxjerrë detaje të reja sa i përket vrasjes mafioze të Dilaver Bojkut dje në Strugë. Mësohet se personi ka
I shpërthyen makinën me eksploziv, ja kush është oficeri i Krimeve të Rënda (FOTO LAJM) Ky është Polici Trim Murataj, makina e të cilit shpërtheu me eksploziv sot rreth orës 03:55 minuta të mëngjesit në rrugë
Eksploziv makinës së oficerit të Krimeve të Rënda në Krujë Një shpërthim ka ndodhur në Tiranë ku një makine i është vënë eksploziv dhe është dëmtuar në pjesën e përparme. Ng
Prezantohet Land Rover Defender i ri Kompania e njohur Kahn Design dhe nën-brendi i saj Chelsea Truck Company sot kanë prezantuar projektin e tyre më të ri,
Zjarr në Komisariatin e Kavajës, digjen disa prova hetimi Komisariati i Kavajës është përfshirë nga flakët në mesnatën e djeshme duke shkrumbuar makinën e një punonjësi policie,
Sponsorët në fanella, ja 10 klubet që fitojnë më shumë (FOTO LAJM) Futbolli dhe ekonomia nuk mund të ndahen nga njëra-tjetra, duke shkuar në sinkron. Sponsorizimet janë po aq të rëndësish
Mercedes-AMG GLE 63 me 850 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Kompania Brabus së fundmi ka bërë të mundur modifikimin e modelit Mercedes-AMG GLE, më saktësisht versionin GLE 63 dhe G
Ja si mund të duket Audi RS5 i ri Pas prezantimit të modelit të ri A5, i gjeneratës së dytë, një dizajner i pavarur është marrë me versionin e ardhshëm të
BMW M235i i modifikuar (FOTO LAJM) Kistler, komponia zvicerane për modifikimin e makinave kohët e fundit është kujdesuar për përforcimin e motorit të model
Huawei prezanton Honor 5A Huawei së fundmi ka lançuar telefonin e saj më të ri Honor 5A. Telefoni është i pajisur me ekran HD prej 5.5 inç Honor 5