999 rezultate për

perpara

Përpara se të aplikoni për Lotarinë Amerikane, shihni këtë video që ju tregon të gjitha hapat Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video ku tregon disa hapa që duhen ndjekur para
SHBA reagon pas JO-së ndaj Tiranës: Të zhgënjyer nga BE! Departamenti Amerikan i Shtetit ka reaguar në lidhje me vendimin e BE-së për të mos i hapur negociatat Shqipërisë. Në
I dashuri i bën foton në tualet Dua Lipës, shpërthejnë komentet Dua Lipa dhe i dashuri i saj Awnar Hadid janë ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata duken mjaft të dashuruar për
Bregu: Integrimi në BE është për qytetarët dhe jo për politikanët! Bregu: Integrimi në BE është për qytetarët dhe jo për politikanët! Sarajevo - "Ndërsa presim vendimi
Çfarë duhet të diskutoni në çift përpara se të martoheni? Jo të gjitha marrëdhëniet zgjasin përgjithmonë. Ndonjëherë një çift ia del të shkojë në altar. Ata mund ta bëjnë të funk
Harron të ngrejë frenat e dorës, gruan e merr makina e vet përpara (VIDEO) Një video e cila mund të kishte përfunduar edhe më keq se aq, është bërë epike në rrjet. Një grua ka harruar të ngrej
Reali kërkon Lautaron, po Interi kë synon t'i rrëmbejë madrilenëve Sytë e Interit mbi Marko Asension. Sytë e Realit mbi Lautaro Martinezin. Në aksin Milano-Madrid po nisin diskutimet e pa
"Babin apo Zenin", Armina Mevlani vihet përpara pyetjes të sikletshme (FOTO LAJM) Fashionista Armina Mevlani ishte e ftuar sot në "Ftesë në 5", ku gjatë emisionit foli edhe për jetën private e planet pë
Rama-Vuçiç-Zaev shtrëngojnë duart: Nuk do presim Bashkimin Evropian, s'jemi prioritet i tyre Edi Rama, Alekandar Vuçiç dhe Zoran Zaev u zotuan sot se do të çojnë përpara të gjitha angazhimet që kanë marrë për bash
Mori përpara disa makina në Gjermani, shtohen spekulimit për një akt terrorist Në fillim dukej si aksident rrugor. Tani spekulimet për një akt terrorist po shtohen. A e ka shkaktuar shoferi i kamioni
Zalla: Sherri në derbi nisi shumë më përpara, këtu duhet të sundojë ligji Gazetari dhe analisti i njohur, Lirim Zalla, është i ftuar në studiot e ABC News në emisionin Pressing, aty ku foli për
Siç s'ju shkon mendja, këto janë tualetet më qesharake në botë (FOTO LAJM) Tualetet më të çuditshme nga e gjithë bota janë mbledhur në një galeri online tepër qesharake. Pamjet u ndanë për he
Romagnoli justifikon Giampaolon: Fajin për "fundosjen" e Milanit e kemi ne Pas humbjes 1-3 në “San Siro”, kundër Fiorentinës, gishti i akuzës është i drejtuar nga trajneri Marco Giampaolo. Sid
Sarri: Duhet të rregullohemi në mbrojtje, Cuadrado po bën mjaft mirë Maurizio Sarri, trajneri i Juventusit, menjëherë pas ndeshjes së fituar me Brescian u ndal te paraqitja e ekipit: "Nu
Selanik, shqiptari merr përpara policinë në tentativë për tu larguar Një shqiptar tenton t’i largohet policisë greke, duke përplasur disa makina të forcave të rendit dhe gjatë tentativës t’
Tre metoda natyrale si të ulni tensionin ensioni i lartë i gjakut është një problem shumë i përhapur shëndetësor. Nëse nuk trajtohet siç duhet, hipertensioni
Nuk pritej, Robert Aliaj largohet nga "Danc With Me" për t'i liruar karrigen këtij persoazhi (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media u bë me dije se juria e spektaklit ‘Dance With Me’ do të ndryshojë. I pari që është prekur
Tërbohet rinoceronti, merr përpara makinën e kujdestarit të Kopshtit Zoologjik (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një rinoceront i tërbuar sulmoi një rojtare të kafshëve në makinën e saj në një park saf
Pamje të rënda: Benz-i del nga kontrolli dhe përplas çfarë t'i dalë përpara në Kukës (VIDEO) Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kukës. Sikundër duket dhe në pa
Stresi mund të shkaktojë tiroidet Stresi është një nga armiqtë më tinzarë për shëndetin. Prania e tij mund të shkaktojë kaos në çdo qelizë të organizmit.