1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

permiresojme

Daja: Gjithçka është e hapur, duhet të përmirësojmë lojën Skënderbeu do të presë i qetë në shtëpi Teutën për ndeshjen e kthimit, pasi takimin e parë korçarët e fituan me rezultat
Busqetsit i qan zemra për Neymarin: I urojmë mirëseardhjen zëvendësuesit të tij Sergio Busquets tha se çdo transferim i ri do të jetë "i mirëpritur" pasi Barcelona ka nevojë për to. Barcelona vazhdon
Beqaj në Vlorë: Përmirësojmë kushtet për pacientët në shërbimet e ​sëmundjeve të brendshme Nga sot, në spitalin rajonal të Vlorës ka dy mjedise krejtësisht të reja në shërbimin e Patologjisë. Të sëmurët kardiakë
Ja cilat janë simptomat e anemisë dhe si mund ta përmirësojmë përmes ushqimit Simptomat kryesore të anemisë janë lodhja e tepërt që mund ta ndjeni pa arsye, zbehja e lëkurës, rrahjet e shpeshta të z
Meta: Të përmirësojmë institucionet legjislative dhe vendimarrëse Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, zhvilloi një takim me Drejtorin Rajonal për Evropën Qendrore dhe
"Pit Bulli" Abrashi: Ja si do ta mundim Francën Shqipëria do të luajë kundër Francës të mërkurën në Marsejë në një sfidë ku vendasit janë shumë favorit. Amir Abrashi me
Djordjeviç: Në Euro 2016 para Shqipërisë Një ditë më parë mediat serbe raportuar lajmin se sulmuesi Filip Djordjeviç ishte tërhequr nga kombëtarja, por diçka e t
Naço: Do përmirësojmë reformat e lëna përgjysëm Me ftesë zv/sekretarit të Drejtësisë Britanike, Jeremy Wright, Ministri i Drejtësisë, Nasip Naço po zhvillon një vizitë
Berisha: Do përmirësojmë jetesën në Pogradec 4 vitet që do të vijnë do të jenë vitet e bumit të jashtëzakonshëm turistik jo vetëm të Pogradecit por të mbarë Shqipëri
BDI: Po përmirësojmë gabimet e qeverisjes VMRO-PDSH Sekretari i Përgjithshëm i BDI-së, Abdilaqim Ademi tha se, partia të cilës i takon ai po punon që të ri-definojë projekt
Erdogan: Shpresoj te permiresojme marredheniet me Greqine Kryeministri turk, Recep Tajip Erdogan gjatë takimit me presidentin grek, Karolos Papulias theksoi se shpresonte q&