999 rezultate për

permiresimit

Spanja drejt përmirësimit, rifillon jeta Vendi i cili prej javësh të tëra ka qenë i mbërthyer nga koronavirusi, po ia del mbanë. Në 24 orët e fundit është shënua
Kjo është situata më e fundit në Shkodër Ministria e Mbrojtjes thotë se sot situata në qarkun e Shkodër është drejt përmirësimit. Ka rënie të nivelit të ujit
Coutinho tregon arsyen e përmirësimit në lojën me katalanasit Philippe Coutinho e shikon mirëkuptimin i tij me shokët e tij të Barcelonës si çelsin e përmirësimit në lojën e tij me B
Lajm i mirë! Gjendja e Florenc Beqirajt është drejt përmirësimit (VIDEO) Ndërkohë që në median online u shpërnda me shpejtësi lajmi që Florenc Beqiraj ka ndërruar jetë, një lajm i mirë na vjen
Veliaj: Situata me ujin e pijshëm drejt përmirësimit Banorët e bllokut që kufizohet nga rruga e “Kavajës” dhe “Vëllezërit Manastirli” në kryeqytet do të kenë më shumë prurje
Drejtori i ARRSH: Akset rrugore kombëtare të kalueshme, por me zinxhirë Drejtori i ARRSH, Dashamir Xhika, ka bërë me dije se situata është drejt përmirësimit. Në Dibër, akset janë të zhbl
Rendësia e kakaos për organizmin Kakao është një mënyrë që ju të rivendosni gjallërinë intelektuale tek ju atëhërë përdorni kakaon. Kjo është vertetuar s
Vasili: Raporti i OSBE/ODIHR nënvizon se fushata u zhvillua e qetë Në një konferencë për media, nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili tha se raporti i OSBE/ODIHR-it” nënvizon se fushata u z
Harrison Ford drejt përmirësimit Pas aksidentit të shënuar tre ditë më parë, gjëndja shëndetësore e Harrison Ford tashmë paraqitet më e stabilizuar. Djal
Xhaferri: Vizita përmirëson raportin me Greqinë Zv/kryeministri për Implementimin e Marrëveshjes së Ohrit, Musa Xhaferri ka komentuar ditën e sotme vizitën e së hënës n
Rezoluta për dialogun me Serbinë,LDK: Propozimi, i paqartë Lidhja Demokratike e Kosovës vlerëson se projekt-rezoluta e propozuar nga PDK-ja nuk ka të bëjë me bisedimet me Serbinë,
Ekonomia e Spanjës, ende e paqëndrueshme Ekonomia spanjolle vazhdon të jetë e paqëndrueshme dhe kjo do të reflektohet me një shtrenjtim të huamarrjes për Madridi
Zgjedhja e Presidentit konsesual, mbështetje edhe nga Gjermania Gjermania mbështet konsensusin dhe zgjedhjet konsensuale për presidentin e ardhshën në Shqipëri. Kështu ka deklaruar amb
Torresi është drejt përmirësimit Ai dështim i tij vazhdon të dominojë në komentet pas humbjes 3-1 nga Manchester Unitedi, ku shumëkush kishte bërë shaka
Imazhi i Kosovës nuk do tërheqë investitorët Zëvendëskryeministrja Mimoza Kusari Lila, e cila po merr pjesë në një samit në Baltimore të SHBA-së, gjatë një fjalimi k
Walker: Kosova ka levizur drejt permiresimit Christopher Walker i organizatës Freedom House, në Washington, në një intervistë për Radio
Arsyet e permiresimit te marredhenieve midis Rusise dhe SHBA-ve nga Besim KamberiPavarësisht debateve të zhvilluara lidhur me spiunazhet e fundit të Rusisë në
Situata ne Shkoder drejt permiresimit, bie niveli i ujit Në ditën e 13-të të përmbytjeve situata në qarkun e Shkodrës është për
Berisha: Situata po shkon drejt permiresimit Kryeministri Sali Berisha ka vizituar sërish sot zonat e përmbytura në Shkodër, nga ku ka theksuar e