999 rezultate për

permes

Interi mposht me vuajtje Fiorentinën, në çerekfinale e pret derbi Inter kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë pas fitores 2-1 ndaj Fiorentinas. Ndeshja në kohën e rregullt u
E mbajti fshehur, Marina pozon me look-un e ri dhe duket mahnitëse Pak ditë më parë përmes një video ku shfaqej duke prerë flokët, Marina na tregoi se po ndryshonte pamjen. Megjithatë për
Mashtrimi i Trippier: Përmes WhatsApp u tha miqve të tij që të vinin baste për kalimin e tij te Atletico Kieran Trippier në mënyrë tronditëse u tha miqve të tij përmes mesazheve të shkëmbyera në WhatsApp për të vënë bast para
"Ramës i duhet firma e Metës", mediat greke: Athina kërkon ti japë mesazh Ankarasë përmes Shqipërisë Qeveria greke ka vendosur që projektligji i parë që do të kalojë në Kuvend për vitin 2021 të jetë ai për zgjerimin me 12
Përmes fotove: Bota gjatë vitit 2020 (FOTO LAJM) Padyshim që 2020 do mbahet mend në histori si viti i pandemisë Covid-19. Brezat që e përjetuan nuk do ta harrojnë leh
Vodhi 150 milion lekë përmes kompjuterit, arrestohet i riu që zhvati "36 paga lufte" Një 32 vjeçar është arrestuar pasi ka përfituar mbi 150 milionë lekë përmes mashtrimit kompjuterik. I riu me preceden
Zbulohet arsyea pse u shty ndeshja Everton-Man City Përballja mes Evertonit dhe Manchester City që ishte programuar të zhvillohet sonte (e hënë) në orën 21:00 por është sht
Festat, emigrantëve kthehen në Shqipëri përmes Kapshticës Ditën e djeshme, para kremtimit të Krishtlindjes përmes pikës kufitare të Kapshticës kanë hyrë 1024 persona dhe 271 auto
Dhurata ideale! 10 librat që duhen lexuar këtë prag festash Libri mbetet një prej atyre dhuratave të paçmuara, që i bën ballë kohës dhe hapësirës dhe për festat e fundvitit është i
Ariana Grande zyrtarisht e fejuar: Çfarë ka burri i ardhshëm ndryshe nga ish-at e saj (FOTO LAJM) Siç mund ta keni dëgjuar, Ariana Grande vendosi ta mbyllë 2020-ën me një lajm të madh. Kur askush s'e priste, këngëtarja
Ja sa qytetarë janë futur sot në Maqedoni përmes kalimin kufitar "Tabanoc" Prej mesnatës, deri në ora 15:00, në kalimin kufitar "Tabanoc" janë futur gjithsej 2.235 qytetarë, prej të cilëve 1.551
Si të kuptoni sasinë e ushqimit që duhet të hani përmes dorës (FOTO LAJM) Numërimi i rreptë i kalorive është rraskapitës dhe interneti është i mbushur me dieta të ndryshme, por jo të gjitha janë
Juventusi fiton me përmbysje derbin ndaj Torinos (VIDEO) Sot u luajt derbi i qytetit të Torinos ndërmjet Juventusit dhe Torinos, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. Der
Gjendet zgjidhja për mijëra shqiptarë jashtë vendit, KQZ: Vota me postë! Komisioni Qendror i Zgjedhjeve kërkon që emigrantët të marrin pjesë në zgjedhjet e 25 prillit përmes postës. Grupi
Ushqimet që veprojnë si një mburojë kundër koronavirusit ërveç vaksinës, shkencëtarët po përpiqen përmes studimeve të ndryshme të gjejnë se çfarë tjetër mund të na mbrojë nga ko
Depay "alarmon" Lyonin: Do më vlerësoni kur të largohem Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay përmes një postimi në Twitter ka njoftuar se këtë janar mund të largohet nga klubi fran
Pavarësia, flamuri shqiptar valëvitet në çdo mision të NATO, BE & OKB (VIDEO) Ushtarët shqiptarë në të gjithë botën urojnë 108 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. Në ditën e Flamurit, simboli ko
Britanikët kanë vendosur të blejnë dhurata në vlerë rreth 160 milionë euro përmes internetit këtë vit Britanikët kanë vendosur të blejnë dhurata në vlerë rreth 160 milionë euro përmes internet këtë vit për shkak të Covid –
Osteoartriti, sëmundja e mundimshme që luftohet përmes ushqimit Një nga problemet më të mëdha me kockat është Osteoartriti. Dhimbjet dhe simptomat e saj mund të trajtohen me disa terap
COVID-19, ambasada gjermane mbyll "dyert" Rastet e shtuara të COVID-19 kanë bërë që ambasada gjermane në Tiranë të mbyllë sportelet e saj për lëshimin e vizave.