999 rezultate për

permendur

Kur vjen puna të Capital T nuk përmbahet, Adrola këndon Live këngën e reperit (VIDEO) Sikundër e dimë tashmë Capital T dhe Adrola Dushi po jetojnë një romancë të bukur dashurie, ndonëse janë ende në fazën k
Në gjyq me Arjan Konomin? Shqipja reagon ashpër: Janë prerë pjesët (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
Lajm i bujshëm nga Spanja: Dy super-oferta për Ronaldon Vijon të flitet për të ardhmen e Cristiano Ronaldos. Sulmuesi 35-vjeçar, i cili ka një kontratë me Juventusin deri në
VV-Lajçakut: Në takim me Kurtin nuk është përmendur Asociacioni Lëvizja Vetëvendosje thotë se në takimin me emisarin e BE’së, Miroslav Lacakun, nuk ka qenë temë Asociacioni. Ndrysh
Pas Metës, Kryemadhi i përvishet Ramës: Sa herë më ke përmendur, Iliri smë ka thënë "të dua" Menjëherë pas deklaratës së Metës si kundërpërgjigje ndaj akuzave të Ramës gjatë Asamblesë së PS, ka reaguar dhe kryetar
Kjo bimë shëron sa e sa sëmundje Doktori gjerman Maren Franz ka kryer një sërë studimesh dhe rezultatet e arritura i ka përmbledhur në librin me titull “
Mbledhje te Tirana, Halili ngre tonet dhe merr një vendim si kurrë më parë Rezultatet e fundit dhe situatat jo të mira të krijuara, duket se kanë irrituar edhe presidentin e 24 herë kampionëve Re
UEFA: Nuk është përmendur datë se kur duhet të përfundojë Champions League UEFA ka bërë të ditur se deklarata e Aleksander Ceferin për Ligën e Kampionëve është keqkuptuat dhe se ai nuk ka thënë q
Reagon UEFA: Aleksander Ceferin nuk ka përmendur datë se kur duhet të përfundojë Liga e Kampioneve UEFA ka bërë të ditur se deklarata e Aleksander Ceferin për Ligën e Kampionëve është keqkuptuat dhe se ai nuk ka thënë q
Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë sot moti Dita e sotme do të shoqërohet me vranësira mesatare, shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme dhe me intensitet të ulë
Artan Hoxha tregon si e telefonoi Gramoz Rexhepi nga burgu: Pse m'ke përmendur emrin? Një deklaratë e fortë është bërë mbrëmjen e sotme nga gazetari Artan Hoxha në "Opinion". Hoxha ka treguar se si Gram
E provokoi duke i përmendur gruan, Abazi thotë se ia fal Molliqajt kacafytjen me një kusht Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosjes, Haki Abazi, është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndër
Inter kërkon dy yjet e Barcelonës Antonio Conte kërkon që të ribashkohet me Arturo Vidalin me të cilin ka punuar edhe te Juventus. TuttoSport bën të di
Leeds United kërkon të transferoj Buffonin Leeds United duan që të kthehen në Premier Ligë sezonin e ardhshëm. Skuadra e Marcelo Bieslas humbi në gjysmë-finale
Rama shpërthen ndaj Metës: Shqetësohesh për pluralizmin dhe tremb popullin duke përmendur '97-tën (VIDEO) Kryeministri Edi Rama i ktheu nga Konispoli përgjigje deklaratës së kreut të shtetit Ilir Meta, i cili disa herë në dekl
Nga Dako tek kandidati për Shijakun: Të gjithë emrat e përmendur në përgjimet e "Bild" Përgjimet e sotme të publikuara nga "Bild" kanë tronditur skenën politike të vendit duke konfirmuar kështu kontrollin e
Nënkryetari i AAK-së zbardh bisedën e Bolton me Haradinajn Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini, ka folur për bisedën telefonike që kishte kryeministri Ra
Konfirmon Arifi: Nuk e heqim taksën ndaj Serbisë Shefi i kabinetit të kryeministrit Ramush Haradinaj, Avni Arifi, i cili ishte edhe prezent në takimin e thirrur nga amba
Cila është bima çudibërëse që shëron kaq shumë sëmundje Doktori gjerman Maren Franz ka kryer një sërë studimesh dhe rezultatet e arritura i ka përmbledhur në librin me titull "
LDK nuk përkrah buxhetin e Haradinajt Lidhja Demokratike e Kosovës ka dalë kundër projekt buxhetit për vitin 2019-të. Deputeti i LDK-së, Lumir Abdixhiku, k