999 rezultate për

permban

Cistiti: Çfarë duhet të hani që të mos ju përsëritet më Cistiti është një inflamacion që prek rrugët urinare. Provokon një nevojë të menjëhershme për të urinuar dhe dhimbje dhe
Cardi B surprizon 11-vjeçaren me kancer, vogëlushja nuk i përmban lotët nga emocionet (VIDEO) Reperja me famë botërore Cardi B, ka ditur si të surprizojë një fanse të saj, e cila së fundmi është diagnostikuar me ka
Isli mposht Covid-19, Ori Nebiaj nuk përmban entuziazmin në Instagram (FOTO LAJM) Isli Islami e ka mposhtur koronavirusin. Moderatori i njohur u rikthye sot për të drejtuar emisionin “Wake Up” në krah t
Hani kos çdo ditë? 10 fakte që duhet t'i dini Kosi është një nga produktet që e blejmë më shpesh në familjet tona. Ai gjendet gjithmonë në frigorifer. Por më posh
Ushqimet që do t'ju bëjnë të hiqni dorë nga duhani! Një cigare përmban nikotinë dhe përbërje të tjera të ndryshme të cilat kur digjen lëshojnë më shumë se 40 kimikate të rr
Prodhohet Mercedesi i ri pa timon (VIDEO) Vision AVTR është një makinë koncept futuriste nga Mercedes-Benz. Këtu është Vision AVTR, koncepti futuristik i makin
Flet një nga 3 shqiptarët vullnetarë që ka bërë vaksinën e COVID-19: Ja pse e bëra! Imer Shehu është një nga 3 shqiptarët që ka bërë vaksinën e COVID-19. Ai ka ka pranuar që ta bëjë pasi i ndërroi jetë
Rama akuzoi Berishën dhe Metën, çfarë përmbante raporti i Dick Martyt për UÇK Kryeministri Edi Rama i ka kërkuar Berishës, Bashës dhe Metës që të përgjigjen se pse e votuan pro raportin e Dick Mart
"Tortura e zhdukje të kundërshtarëve”, çfarë përmban aktakuza ndaj Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Ish-presidenti I Kosovës, Hashim Thaçi, kryetari I Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselit dhe kreu I grupit parla
Ilaç natyral: Ushqimet që duhet të konsumoni për pastrimin e enëve të gjakut Venat e bllokuara si rezultat i ushqimit të paekuilibruar dhe jo të shëndetshëm mund të sjellin shumë probleme shëndetës
Ndryshon leja e qarkullimit, çfarë përmban urdhri i ri i Ministrisë së Infrastrukturës (FOTO LAJM) Ministrja e Infrastrukturës ka miratuar vendimin për lejen e qarkullimit në bazë të direktivave të Bashkimit Evropian.
Ushqimet që të mbrojnë nga gripi dhe e ftohura Tashmë që stina e vjeshtës ka trokitur dhe temperaturat po vijojnë të bien sistemi ynë imunitar bëhet më i prekshëm nga
Kjo stinë shton rrezikun, ushqimet që të mbrojnë nga gripi dhe e ftohura Tashmë që stina e vjeshtës ka trokitur dhe temperaturat po vijojnë të bien sistemi ynë imunitar bëhet më i prekshëm nga
Çfarë përmban marrëveshja historike mes Izraelit dhe Emirateve Arabe Izraeli dhe Emiratet e Bashkuara Arabe njoftuan të enjten se ata do të normalizojnë lidhjet diplomatike dhe do të krijoj
Çfarë përmban korniza e negociatave e BE-së me Maqedoninë e Veriut (FOTO LAJM) Agjencia shtetërore MIA, përmes korrespodentit të saj në Bruksel, ka ardhur deri te dokumenti i plotë i Komisionit Evrop
Nuk i përmban dot emocionet, Jurgen Klopp shpërthen në lot (VIDEO) Jurgen Klopp nuk ka mundur t’u përmbahet lotëve në intervistën e tij të parë, pasi Liverpool u shpall kampion në Premier
Nga lëngu te bishtat, vlerat kuruese dhe ushqyese të qershisë që nuk dini Në Lindjen e Largët, sidomos në Japoni, pema e qershisë është shumë e përhapur dhe periudha e lulëzimit të saj është një
"Mos e publiko intervistën me vajzën e abuzuar", Arbana Osmani i kthehet Gjikondit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë moderatorja Arbana Osmani përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se në emisionin e ardhs
E keni në oborr, por nuk e dini se është më efektive sesa kimioterapia Kjo bimë konsiderohet si rrënjë, por ka veti të shumta shëruese, e krejt çfarë duhet të bëni është ta merrni nga hapësir
Keidi Bare nuk e përmban gëzimin pasi kthehet në stërvitje, nis të kërcejë (VIDEO) Skuadra e Malagës është rikthyer të stërvitet në grup këtë të hënë, sipas urdhrave të qeverisë spanjolle, me synimin për