999 rezultate për

permbajtjes

"Shqiptarët janë turq", formohet komisioni për shqyrtimin e përmbajtjes së librit skandaloz Numri dy në dikasterin e arsimit Arafat Shabani thotë se është formuar komision përkatës për shqyrtimin e përmbajtjes së
TikTok është ndaluar në Pakistan TikTok është ndaluar në Pakistan për shkak të dështimit të tij për të filtruar përmbajtjen "imorale dhe të pahijshme".
Dieta e Ronaldos, me çfarë ushqehet portugezi 6 herë në ditë? Një nga çelësat e suksesit që ka pasur Cristiano Ronaldo gjatë gjithë karrierës së tij në futboll është dieta që ka udhë
Panik në botë, faqet pornografike do të zbulojnë vizitorët Inxhinieri me përvojë në softuerë, Brett Thomas, ka zbuluar se fansat e përmbajtjes pornografike mund të përballen me zb
Edhe Kurti paralajmëron votë kundër buxhetit që do t'i sillte pensionet veteranëve Deputeti i Vetëvendosjes Albin Kurti, e ka quajtur buxhet të mjerimit programin buxhetor të kësaj qeverie. Sipas Kurt
"Dosja e Shefave" tashmë në dorën e EULEX Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi zhvilloi një takim me kryeprokurorin e EULEX-it, Claudio Pala. Në këtë ta
Gruevski: Përgjimet do t'i komentoj nëse janë autentike Kryeministri Nikolla Gruevski vazhdon të mos komentojë përmbajtjen e bisedave telefonike të publikuara nga lideri i opoz
Nobeli 2013 në fizikë, shkencëtarëve nga Belgjika e Anglia Çmimi Nobel në fizikë për vitin 2013, iu është ndarë profesorit të Universitetit të Lirë të Brukselit në Belgjikë, Franc
Fale permbajtjes se qytetareve situata nuk eshte pershkallezuar Strukturat politike dhe të sigurisë kanë vlerësuar sot se gjatë fundjavës së fundit g