999 rezultate për

perleshur

Misset lenë nam duke u përleshur për çmimin (VIDEO) Miss BumBumi i sivjetshëm, garë në të cilën kandidatet ftojnë për titullin e të pasmeve më të mira në Brazil, ka përfund
Vjen sfida e pabesueshme e Mc Gregor ndaj Khabib pak para ndeshjes Kampioni i UFC-së për pesha të lehta, Khabib Nurmagomedov, është një kundërshtar i frikshëm për shumë arsye. Ka një r
Pamje të frikshme! Sherr i ashpër mes tifozëve të Barçës dhe PSV-së (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të madhe ditën e djeshme kundër PSV me rezultat 4-0, ndeshje kjo e vlefshme tre pikë në Ch
Sherri masiv gjatë përballjes Fury vs Seferi (VIDEO) Përleshja në ring midis boksierit shqiptar Sefer Seferit dhe Tyson Fury-t nuk ishte e vetmja në "Manchester Arena" pasi
Pamje nga arrestimi i dy personave nga incidenti në Butel (VIDEO) Sot rreth orës 10 në qendrën e votimit në shkollën fillore “Petar Zdravkovski Penko” në Komunën e Butelit, janë përleshu
E TMERRSHME/ Shqiptari kap me zor ish-gruan në rrugë, dhunon edhe policinë Një 34 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia Italiane pasi akuzohet për keqtrajtim t ish-gruas. 34-vjeçari C.E. ka
Banorët e Mbyetit përleshen sërish me policinë për plehrat Banorët e Mbyetit janë ngritur sërish në protestë, ndërsa raportohet se ata janë përleshur me policinë për plehrat. Bano
Reagon babai i Xhakës për përplasjen me De Biasin dhe largimin nga Kombëtarja Gjatë ditës së sotme u raportua se në kampin kuq e zi janë të tensionuara marrëdhëniet mes trajnerit De Biasi e lojtarëv
Vazhdon gjykimi i të akuzuarve të rastit “Lagjja e Trimave” Vazhdon në sallën solemne të Gjykatë Supreme, procesi gjyqësor për Lagjen e Trimave. Në këtë lëndë gjykohen 37 të akuzua
Migjen Basha: Nuk jam përleshur me Memushajn Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Migjen Basha, ka mohuar shkrimet e mediave shqiptare se ai është përleshur me mesfush
Ja përleshja mes tifozëve të Manchester United dhe Liverpool në "Old Trafford" (VIDEO) Liverpool eleminoi mbremjen e djeshme Manchester Unitedin në nga Europa League fale rezultatit te pergjithshem 3-1, por
Emigrantët përleshen me policinë maqedonase (VIDEO) Ditë të vështira duket se kanë ardhur për emigrantët që kalojnë nga Greqia në Maqedoni. Në mungesë të një trajtimi nj
Përleshje midis taksistëve në Prishtinë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm dy taksistë ilegal janë përleshur me njëri tjetrin në lagjen Lakërishte të Prishtinës. Dyshohet se kjo
Përleshje mes tifozëve në Elbasan, 3 të plagosur Ndërkohë që mijëra tifozë kuqezinj kanë udhëtuar drejt Elbasanit për të ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Armeni, vijnë
Grusht mes lojtarëve të Stuttgartit Në stërvitjen e fundit të Stuttgartit ka ndodhur një përleshje mes dy futbollistëve të kësaj skuadre. Vedad Ibisevi
Terror në Vlorë, hajdutët u prezantuan si policë Update - Lidhur me plagosjen e dy vëllezërve gjatë grabitjes në Vlorë, një prej tyre ka thënë se autorët janë pr
Tentativë grabitje, plagoset me thikë 49-vjeçarja Një 49-vjeçare ka mbetur e plagosur gjatë tentativës për grabitje. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vithkuq të Korç
Përplasje etnike në ndeshjen e futbollit Një tjetër incident ka ndodhur në stadiumin "Maqedonia" në Shkup në ndeshjen e futbollit midis ekipeve "KF Makedonija Gj