999 rezultate për

perleshje

Përleshje me grushta mes femrave dhe meshkujve (VIDEO) Gjatë ditës së sotshme, Indeksonline raportoi për një rrahje të femrave në Istog tek "Stacioni i Autobusëve". Por, rr
Pas përleshjes në mes të Tiranës, Einxhel Shkira padit në polici Kejvinën (FOTO LAJM) Së fundmi po qarkullojnë kudo zërat se marrëdhënia mes Kejvina Kthellës dhe Einxhel Shkirës nuk është asapk e mirë. Ato
Përleshje në burgun e Rrogozhinës, një i plagosur rëndë Një sherr masiv ka ndodhur mes 6 të dënuarve në burgun e Rrogozhinës ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person i cil
Shkaktuan trazira dhe përleshje, pranga 31 tifozëve anglezë në Pragë (VIDEO) Anglia luajti mbrëmjen e kaluar në transfertë ndaj Çekisë, ku për këtë përballje kishin udhëtuar shumë tifozë nga ishull
Përleshje me mjete të mprehta në lokal, ndalohen 2 vëllezër shqiptarë në Itali Dy vëllezër shqiptarë janë kapur dhe shoqëruar në polici, pasi u përfshinë në një sherr me mjete të mprehta në ambjentet
Përleshje mes grekëve dhe shqiptarëve në Selanik, ka të plagosur Përleshje egër midis të rinjve shqiptar dhe grekë në portin e Selanikut. Një përleshje e egër ka ndodhur pak më parë
Vrasja në Lipjan, shkak prona Me thika e mjete të forta ka ndodhur një përleshje sot në Lipjan, ku një person ka vdekur ndërsa dy të tjerë janë lëndua
Policia jep detaje për përleshjen me thika në Lipjan Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në qendër të Lipjanit. Një prej të përfshirëve në
Sherr me thika në Lipjan, një i vdekur Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur në qendër të Lipjanit sot rreth orës 15:00. Policia e ka konfirmuar
Përleshje me thika mes të rinjve shqiptarë e serbë, vritet një person Një serb i mitur u qëllua me thikë mbas dite pranë urës së Ibër në Mitrovicë. Portali serb KoSSev shkruan se viktima
Përleshje me grushta në Fushë Kosovë (VIDEO) Një përleshje ka ndodhur në rrugën "Dardania" në Fushë Kosovë. Sipas një dëshmitar, gjashtë persona janë përfshirë në
Më goditi mamin, Adelina Ismaili tregon përleshjen me Leonora Jakupin Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
Përleshje me shufra hekuri dhe armë mes bandave, shqiptarët trondisin provincën italiane Një përleshje me armë ndodhi mes një grupi shqiptarësh dhe disa italianëve mbrëmjen e së hënës. Mediat italiane shkruajn
Përleshen bandat në burg, më shumë se 50 të vrarë Më shumë se 50 veta janë vrarë në Brazil, pas një përleshje mesa bandave në burg, e cila zgjati për pesë orë. Anëtarë
Dalin pamjet, përleshje e "çmendur" mes Costas dhe Carvajal (VIDEO) Diego Costa i prishi vetes një natë magjike ndeshjen miqësore ndaj Realit për shkak se u përjashtua me karton të kuq pas
Përleshje e frikshme me thika mes të rinjve shqiptarë dhe afrikanëve në Itali Një sherr masiv u regjistrua të shtunën në mbrëmje në Macerata të Italisë. Protagonistë të sherrit ishin 3 shtetas ng
Përleshje me armë dhe plagosje para lokalit në Gjakovë Tre persona janë arrestuar nga policia orët e para të mëngjesit të djeshëm, dy prej tyre janë plagosur e lënduar. Pol
Përleshje me thika në Korçë, një i plagosur, policia jep sqarime Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. Një person ka mbetur i plagosur me thikë dhe ësh
Përleshje masive, tre kosovarë bëjnë për spital katër zviceranë Një përleshje masive ka ndodhur në St.Gallen gjatë ditës së djeshme, ku të përfshirë ishin tre kosovarë. Në zonën "Br
Përleshje e përgjakshme në burgun e Koridhalos, plagosen tre persona Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në burgun e Koridhalos. Një sherr masiv ka shpërthyer mes të burgosurve, ku ka