999 rezultate për

perleshen

Atentati ndaj shqiptarit në Greqi: Dy grupe u përleshën dhe qëlluan me 5 plumba 27-vjeçarin Policia greke është duke vijuar hetimet për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur, mbrëmjen e sotme, në Patra, ku si pasojë ka
Hajdutët u pikasën nga zonja e u përleshën me kryefamiljarin, detaje nga grabitja në Kavajë Një grabitje në tentativë ka ndodhur në Kavajë mbrëmjen e sotme. Ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme n
Tentativa për grabitje nuk shkon sipas planit, autorët përleshen me grushte me policin në Fier Një tentativë grabitjeje ka ndodhur orët e para të mëngjesit të djeshëm në qytetin e Fierit, në një dyqan celularësh. Tr
"Fëmijët u përleshën me të", Hilë Gjini tregon si e sulmoi fqinji mëngjesin e 1 dhjetorit Hilë Gjoni,43 vjecari i plagosur më 1 dhjetor në fshatin Balldre të Lezhës ka treguar se si fqinja e sulmoi me armë zjar
Plas keq te Arsenali, dy futbollistët përleshen fizikisht në stërvitje, sherri shkon deri te gjakderdhja Një përleshje mes dy futbollistëve ka ndodhur në stërvitjen tek Arsenali. Pjesë e sherrit ishte mbrojtësi brazilian D
Zgjedhjet presidenciale, protestuesit përleshen para Shtëpisë së Bardhë Në mbyllje të procesit të votimit dhe nisjes së numërimit protestuesit zbritën në rrugë në Washington, ku u panë skena t
Përleshen me thika 15 vjeçarët në Sarandë, njëri përfundon në spital e tjetri në polici Një sherr me thika ka ndodhur mes të rinjve në Sarandë. Një 15 vjeçar është plagosur me thikë ditën e sotme. Adol
Lojtarët e Arsenal përleshen para ndeshjes me Fulham (VIDEO) Dy lojtarët e Arsenal-it, Ceballos dhe Nketiah, kanë patur një përplasje gjatë nxehjes së zhvilluar para ndeshjes kundër
Tentojnë ta rrëmbejnë, 5 të rinj përleshen me 31-vjeçarin Zbardhet plagosja e 31-vjeçarit tre ditë më parë në afërsi të stadiumit në Patos. Arrestohet një prej autorëve dhe shpal
U përleshën me policinë, gazetari dhe ish-deutetja dalin nga komisariati Lirohet nga Policia ish-deputetja e LSI-së, Silva Caka dhe gazetari Alfred Lela. Të dy u ndaluan pak orë më parë gjatë p
Konflikti politik, tifozët e Akhamt Grozny dhe Zenit përleshen midis tyre (VIDEO) Goli i mesfushorit shqiptar, Odise Roshi nuk i mjaftoi skuadrës së Akhamt Groznyt të kualifikohej në raundin tjetër të K
Humbja me Skënderbeun, lojtarët e Luftëtarit përleshen me njëri-tjetrin (VIDEO) Humbja në Korçë ka mërzitur shumë lojtarët e Luftëtarit, të cilët pas ndeshjes janë mbyllur në dhomat e zhveshjes dhe i
Plas keq te Bayern, Boateng dhe Goretzka përleshen në stërvitje (FOTO LAJM) Jerome Boateng dhe Leon Gortezka nuk e kanë mbyllur mjaftë mirë seancën stërvitore te Bayern Munich. Dyshja e Bavarez
Plas sherri keq në spital, mjekët përleshen me njëri-tjetrin në sallën e operacionit Adem Grbolar dhe Endrit Shala, doktorë në Klinikën e Kardiokirurgjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK),
U përleshën me grabitësit, ky është çifti që u plagos rëndë në Allias Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Allias. Një cift bashkëshortësh biznesmenë u plagosën me armë zjar
FRANCË/ Protestuesit përleshen me policinë Protestuesit francezë dhe policia u përleshën të hënën në stacionin e trenave Gare de Lyon të Parisit, ndërsa një grevë
Tifozeritë kundërshtare "pushtojnë" fushën e lojës, përleshen keq me njëri-tjetrin (VIDEO) Ditën e djeshme Blackpool mposhti me rezultatin 3-1 Flitudin, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 20 në Ligën e Parë ang
Tifozët anglezë përleshen në Prishtinë Mbrëmjen e së shtunës, Prishtina ka qenë e mbushur me tifozë që kanë ardhur nga Anglia për ta përkrahur ekipin e tyre në
U përleshën për një sandwich, ndërron jetë 28-vjeçari Një 28-vjeçar është qëlluar për vdekje pas një përleshje për mishin e pulës në sandwich. Dy burra nisën debatin pasi
Plas keq sherri në mes të Tiranës, Kejvina dhe Oriola përleshen me Einxhel Shkirën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme pranë Liqenin e Thatë të Tiranës ka ndodhur një sherr midis tre vajzave të njohura të ekranit shqipta