999 rezultate për

perkushtuar

Një baba i përkushtuar, bashkëshortja e Gold Ag ndan pamjet e ëmbla me të birin (FOTO LAJM) Ermira Shkodra dhe Gold Ag u bënë prindër për herë të parë me 28 Nëntor. Artisti u shpreh i lumtur për ardhjen e të biri
Irfan Hysenbelliu mesazh prekës për humbjen e vëllait: Dhimbje që s’përshkruhet me fjalë Presidenti i "Hysenbelliu Group", Irfan Hysenbelliu ka ndarë një mesazh prekës per humbjen e vëllait të tij, Kasem Hysen
​Kryeministri Hoti: Qeveria e përkushtuar për respektimin e të drejtave të fëmijëve Kryeministri Avdullah Hoti mori pjesë në konferencën për lansimin e rezultateve të Anketës Globale të Treguesve të Shumë
Nënë e përkushtuar, çfarë i mungon Olta Gixharit më shumë (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëz
UEFA është plotësisht e përkushtuar që të organizojë finalen e Championsit në Lisbonë UEFA ka thënë të martën se është plotësisht e përkushtuar që të organizoi pjesën finale të Ligës së Kampionëve në Lisbon
Ndërron jetë doktoresha dhe aktivistja e përkushtuar e LDK-së Në moshën 65 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë ka doktoresha Xhyle Krasniqi, një nga aktivistet më të hershme të LDK-së
Një mami si Poni, këngëtarja e përkushtuar me mësimet e të birit (FOTO LAJM) Darkën duket se këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Poni e kalon duke u kujdesur për djalin e saj. Artistja k
Poni, një nënë super e përkushtuar (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Madje, mjaftë edhe e komentuar për dukjen fizike dhe stilin.
Shkëndije Mujaj me mbulesë dhe e përkushtuar: E bëra e para, ftoj të gjithë estradën (FOTO LAJM) Këngëtarja Shkëndije Mujaj ka vendosur të mbulohet me shami gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit dhe këtë e ka treguar m
PE mbështet Osmanin: Është mirë që ka politikanë të përkushtuar e të përgjegjshëm Raportuesja e Parlamentit Evropian për Kosovën, Viola Von Cramon, ka folur për deklaratën e kryeparlamentares Vjosa Osma
Takim romantik në karantinë, Arbana dhe Edurti të përkushtuar kokë e këmbë (FOTO LAJM) Gjatë vetizolimit të gjithë njerëzit janë duke krijuar forma nga më të ndryshmet për t’u argëtuar dhe kaluar mirë. Së
Firmato kokë e këmbë, Manjola Nallbani e përkushtuar për look-un edhe në përditshmëri (FOTO LAJM) Nëse e has rastësisht në rrugë, sidomos në zonën e ish-Bllokut ku ajo banon dhe del shpesh në këmbë, nuk do të kesh asnj
Kobe Bryant baba i përkushtuar, gazetarja përlotet në emision (VIDEO) Gazetarja e ESPN wstw pwrlotur nw emision kur ka kujtuar takimin e vetwm qw ka pasur me legjendwn e NBA-sw, Kobe Bryant.
"Një nënë e përkushtuar", shihni ç'bën Linda Halimi në prapaskenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Javën e kaluar këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë, Linda Halimi u rikthye për të marrë pjesë në "K
Elita poston foto me Zërin, nënë e përkushtuar (FOTO LAJM) Elita Rudi duket se po shijon në maksimum muajt e parë nën statusin e nënës duke iu dedikuar djalit me kohë të plotë.
La sportin, vajza bëhet modele (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
La sportin, vajza bëhet super modele (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
Ky është politikani i parë jashtë vendit që përdor termin Maqedonia e Veriut Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ka shkruar se Ko
Veteranët djegin Çekun dhe Berishën, a duhet të shkarkohet ministri? Ambasada amerikane nuk tregohet konkrete në lidhje me raportet që ka me ministrin e FSK-së Rrustem Berishën, ndërsa në a
Delawie: Duhet gjetur një marrveshje e zbatueshme për të gjitha palët Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie ka folur lidhur me marrëveshjen në fazën finale t