999 rezultate për

perkrah

Përkrah yjeve botëror, Alban Ramosaj pjesë e filmit të famshëm Hollywoodian (VIDEO) Alban Ramosaj është padyshim shumë i komentuar dhe i pëlqyer nga të gjithë për shkak të këngëve të bukura që sjell vazhd
Menaxheri i Martinez bën deklaratën "bombë": E shoh Lautaron në Barcelonë Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme
Sokol Kushta: Reja një nga më të mirët, çdo lojtar i ri duhet të përkrahet dhe jo kritikohet Kombëtarja shiqptare, ka bërë një paraqitje shumë të mirë mbrëmjen e djeshme, duke fituar Islandën dhe ka kthyer tërësis
Jemi në fushatë: Albin Kurti heq dorë nga ngjyrat kuqezi dhe përkrah për herë të parë Kombëtaren e Kosovës Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka hequr dorë nga ngjyrat kuqezi dhe refuzimi i kombëtares dhe flamurit të Kos
Gazetari shqiptar jep lajmin e papritur: "Do të bëhem baba!" (FOTO LAJM) Gazetari Klinton Zeqiraj ka dhënë lajmin e papritur se shumë shpejt do të bëhet baba. Ai ka pozuar në një foto përkra
CDU-ja e Merkelit në përkrahje të Osmanit: Politikanët e rinj i japin vizion Kosovës Nikolas Lober, anëtari i CDU-së së kancelares Angela Merkel dhe anëtar i Bungestagut gjerman, ka reaguar pasi Lidhja Dem
Shaqiri i pakënaqur në Liverpool, tifozët e përkrahin Mesfushori ofensiv kosovar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, vazhdon të ketë përkrahjen e tifozëve. Shaqiri së fundi ka
Lojtarët e Premier Ligës kundër racizmit, përkrahin sulmuesin e Chelsea Azpilicueta ka treguar përkrahjen e tij për Tammy Abraham pasi në rrjetet sociale pati thirrje raciste për të, pasi që a
Anwar Hadid publikon fotografi përkrah Dua Lipës nga festivali "Sunny Hill" (FOTO LAJM) Anwar Hadid tashmë për të gjithë ne është bërë i njohur si i dashuri i ri i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua L
Vesa Luma 18-vjeçares së abuzuar nga babai: Unë dhe familja ime të përkrahim (FOTO LAJM) Mbëmjen e kaluar i gjithë opinioni publik u trondit nga ngjarja e rëndë e ndodhur në një familje shqiptare, ku burri 48-
Meta: Përkrahja e SHBA-së më shumëfishoi forcat Presidenti Ilir Meta ka mbështetur protestën e zhvilluar dje në Uashington të mbajtur nga shqiptarët. Ai shprehu mirë
Dua Lipa feston përkrah dashurisë së re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dua Lipa pas ndarjes nga modeli, Isaac Carew me të cilin ishte në lidhje prej vitesh, tashmë duket
Eni Koçi feston ditëlindjen, urimi romantik i Gencit (FOT LAJM) Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë vetëm pak muaj që e kanë bërë lidhjen e tyre publike dhe gjatë kësaj kohe nuk kanë ngur
U lanë në burg dy kryetarët e PD-së në Elbasan, Spaho u jep premtime përkrahësve të PD “Të gjithë qytetarët e arrestuar për shkak të protestave të opozitës me urdhër politik të Edi Ramës do të konsiderohen t
Afërdita Dreshaj shkëlqen krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është një nga vajzat më të bukura shqiptare që ka korrur sukses të paimagjinueshëm. Ajo ishte pjesë
SHBA e përkrah arrestimin e rusit nga Policia e Kosovës Ambasadori i SHBA-së në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, Jonathan Cohen, ka thënë se i vjen keq që Policia
Afërdita Dreshaj në momente të ëmbla përkrah burrit milioner (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj, duket se po e shijon në maksimum jetën me burrin e saj, milionerin çek Jakup Kindl.
Qëndronte përkrah bashkëshortit, fansi puth befasisht Miley Cyrus (VIDEO) Një fans i Miley Cyrus shkoi shumë afër këngëtares teksa ajo dhe bashkëshorti Liam Hemsworth po përpiqeshin të largohesh
Lazim Destani vazhdon t’a përkrahë forcimin e ekonomisë në Europën Juglindore Si përkrahës dhe aktivist i zhvillimit ekonomik të rajonit të Europës Juglindore, Lazim Destani sot mori pjesë në konfer
Haradinaj nuk takohet me Ramën por shfaqet në Shqipëri përkrah Metës Edhe pse sot ishte takimi i dy qeverive shqiptare, Edi Rama në vend të Haradinajt takoi zëvendësin e tij, Fatmir Limajn.