999 rezultate për

perket

Hajdari i çon kërkesë ODIHR-it për Reformën Zgjedhore, çfarë pritet të ndodhë nesër Mbledhja e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore që zgjati për 4 orë ka përfunduar dhe palët nuk kanë një dakordësi s
Premier League vjen ndryshe, zbulohen oraret e pazakonta remier League mund do të rifillojë më 17 qershor dhe janë 92 sfida për t’u zhvilluar. Klubet britanike kanë rënë dakord
Luks të kesh Iniestan në skuadër, Vissel Kobe "bum" fitimesh Efekti Andres Iniesta po ndihet jashtëzakonisht te Vissel Kobe, kjo jo vetëm përsa i përket rezultateve sportive në fush
ANTIKORRUPSIONI/ Shtyhet afati për zyrtarët që duhet të deklarojnë pasurinë Jo të gjithë zyrtarët e lartë publik e kanë deklaruar pasurinë në Agjencinë e Kundër Korrupsionit deri më 31 mars kur ka
Bournemouth konfirmon se 1 nga 2 lojtarët e prekur me koronavirus i përket atyre Mbrëmë janë publikuar rezultatet e 996 të testuarve nga Premierliga, ku vetëm dy raste ishin pozitive. Bëhej fjalë pë
10 vite në krye të Juves, 10 blerjet dhe shitjet më të shtrenjta të Agnellit Andrea Anjeli prej 10 vitesh është president i Juventusit dhe gjatë kësaj periudhë kanë ndodhur blerje dhe shitje të sht
Rama akuzon Kurtin: Vetëvendosja ka ndërmarrë aksione për të rrëzuar qeverinë time Për herë të parë kryeministri Edi Rama shprehet hapur kundër Lëvizjes Vetëvendosje, madje e akuzon këtë forcë politike n
Javë vendimtare për Barcelonën, në garë për Lautaro e Pjanic Barcelonën e pret një javë mjaft intensive në lidhje me merkaton e verës. Skuadra katalane do të fillojë intensivisht
LDK ka gati zyrtarizimin e koalicionit për Qeverinë e re Lidhja Demokratike e Kosovës brenda dy ditëve pritet të zyrtarizojë koalicionin me AAK-në, Nisma-në, AKR- në dhe minorit
Eksperti i OBSH jep lajmin e mirë: COVID 19 zhduket për 2 minuta nëse plotësohen këto dy kushte Ekspertët kanë qëndrime të ndryshme për sa i përket rritjes së temperaturave dhe stinës së verës. Për disa nuk do të
Shkronjë e gdhendur në trup, Kida zbulon publikisht personin e shtrejntë që i përket tatuazhi (FOTO LAJM) Zakonisht, njerëzit zgjedhin të përjetësojnë një kujtim në lëkurën e tyre, duke gdhendur një tatuazh që do t’i kujtojë g
Van Gaal tregon qëndrimin e tij sa i përket situatës: Mbylljen e sezonit e duan ata që u intereson Të luhet në verë dhe të mbyllet kampionati apo të ndalet gjithçka dhe të mendohet që tani për sezonin 2020-2121? Debati
COVID-19/ Astrologia: Lajme të mira për të gjithë botën, në Shqipëri më shpejt Ditët e vështira që po kalon bota, përfshi dhe vendin tonë, ka bërë që shpesh njerëzit t’i kenë sytë nga parashikimet e
Ushtria e Rusisë me konkurset e çuditshme të bukurisë, vërshojnë kritikat (FOTO LAJM) Ushtria e Rusisë është në qendër të kritikave, sepse me rastin e ditës së gruas ka organizuar konkurse bukurie qesharake
ZYRTARE/ Mbyllen dyert e stadiumit edhe në Champions, kjo ndeshje do të luhet pa tifozë Ndeshja e kthimit e Ligës së Kampionëve në mes të Valencias dhe Atalantës do të luhet me dyer të mbyllura. Këtë e ka
Fury ngacmon Joshuan: Ai ka diçka që më përket mua Boksieri britanik Tyson Fury ka provokuar sot patriotin e tij Anthony Joshua, duke thënë se ky i fundit mban titujt kamp
Aktorja e njohur shqiptare e pranon hapur: Mendoja se nuk vleja si grua (VIDEO) Aktorja Arjola Demiri, ishte këtë pasdite e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Ajo foli rreth jetës profesi
Ky është trajneri më i ri në historinë e futbollit, i përket Real Madridit Real Madridi ka nënshkruar me një trajnet vetëm 18 vjec. Ai ka marrë epitetin e trajnerit më të ri në historinë e futbol
Spanjollët të interesuar për prodhime "Made in Albania" Spanjollët kanë shënuar rekord të kërkesave për prodhimet shqiptare ku në dhjetor dërgesat u rritën me 115 përqind. S
Temperaturë dhe dhimbje koke, mjekët tregojnë shenjat që duhet t'ju çojnë në spital Rasti i konfirmuar me meningjit dhe dy raste të tjera të dyshuara kanë rritur frikën dhe panikun në popullatë. Shefja e