999 rezultate për

perkedheljeve

Sipas shkencës: Përfitimet shëndetësore të përkëdheljeve "Përkëdhelja është një mënyrë e shkëlqyer që çiftet të lidhen!" tregon Sarah Watson, specialiste për shëndetin mendor, p
Mes puthjeve e përkëdheljeve, Luana Vjollca poston fotot nga pushimet në Dhërmi (FOTO LAJM) Pas pushimeve në Monte Carlo, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushime të tjera, por kësaj radhe në Shqipëri.
Qentë "bëjnë ligjin" në fushë (VIDEO) Gjatë ndeshjes miqësore mes Galatasaray dhe Gjermanisë, e zhvilluar në qytetin e Antaljas, dy qenë kanë hyrë në fushën e