999 rezultate për

perjetshem

Kryeprokurori i Hagës parashikon dënim të përjetshëm për Hashim Thaçin (FOTO LAJM) Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale të Hagës, Jack Smith, në letrën e tij drejtuar Gjyqtarit të Procedurës Paraprake, N
Dajna Shabani shfaqet papritur krah ish-bashkëshortit: Shoku im i përjetshëm (FOTO LAJM) Disa muaj më parë, moderatorja Dajana Shabani foli për herë të parë rreth divorcit të saj dhe zbuloi arsyen që e çoi çif
Pas sulmit në Vjenë, Austria propozon burgim të përjetshëm për terroristët Qeveria austriake deklaroi sot se është duke planifikuar që ta mundësojë burgimin pa afat kohor të personave të dënuar p
Eriksen "hakmerret" duke kaluar te rivali i përjetshëm, Conte gjen çelësin për Kantenë Urrejtja mes tifozëve të Milanit dhe atyre të Interit ka qenë përherë e dukshme, ndërsa drejtuesit e të dyja skuadrave k
Njëri me dënim të përjetshëm, kapen dy shqiptarët e arratisur nga burgu në Greqi Dy shqiptarë janë vënë në pranga në Greqi, pasi ishin arratisur nga burgu. Në Selanik, në zonën e Neapolit është kapu
Zani Çaushi kërkoi lirim me kusht, avokati: Çështja është mbyllur Myrteza Çaushi, i njohur për të gjithë si Zani Çaushi është kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Zani njihet si një nga
Preu dhe e hodhi në det gazetaren, 49-vjeçari tenton arratinë (VIDEO) Danezi Peter Madsen, i dënuar për torturim dhe vrasjen e gazetares Kim Val në nëndetëse, ka arritur të arratiset nga një
Liroi "Gjeneralin" e dënuar me burgim të përjetshëm, gjyqtari përballet sot me KLGJ Gjyqtari i Korçës, Markelian Kuqo, do të dalë sot para Këshillit të Lartë Gjyqësor, pasi më herët i ka dhënë lirinë të
Tha se askush nuk ishte i përjetshëm, Lleshaj flet për largimin Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur sërish në lidhje me zërat që kanë qarkulluar se ministri i ka dorëzuar dorë
Dogji të gjallë burrin dhe vjehrrën, burgim i përjetshëm për Hysnie Hoxhallarin dhe të dashurin e saj Prokuroria ka kërkuar burg përjetë për Hysnie Hoxhallarin dhe Kasëm Pirjasin, të akuzuar për vrasjen dhe djegien e Selki
Martinez "tradhton" Barcelonën, drejt rivalevë të përjetshëm të katalanasve Lautaro Martinez drejt Spanjës. Jo te Barcelona, por te Reali i Madridit. Nuk është thjesht një sugjerim për të trazuar
Vrau vajzën dhe bashkëshorten, hiqet dënimi me burg të përjetshëm për Pjetër Ndecajn Gjykata në Gjakovë ka ndryshuar masën e dënimit për Pjetër Ndrecajt, të dënuar për vrasjen e vajzës dhe bashkëshortes në
Eliminimi me pesë plumba ndaj Devi Kasmit, burg përjetë ekzekutorit grek Devi Kasmi u ekzekutua në Tiranë, pas një pritje të ngritur në rrugën “Kongresi i Manastirit”. Dy persona me motoçikletë
I dënuar me burgim të përjetshëm, kapet një nga 50 personat më të rrezikshëm në Shqipëri Policia e Shtetit ka arrestuar në PKK Hani i Hotit një nga 50 shqiptarët më të rrezikshëm, i dënuar me burgim të përjets
Ardit Gjebrea një romantik i përjetshëm! Poston foton e adhurueshme në krahët e Anilës (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea ka nisur më në fund pushimet! Pas 46 të dielave që i kaloi në studion e emisionit “E Diela Shqiptare”,
Eliminuan pronarin e exhange, burg i përjetshëm për autorët e masakrës në Fier Gjykata e Fierit vendosi burg përjetë për Lulëzim Demiraj, 43 vjeç, banues në Vajzë, Vlorë. Zini Fyraj 36 vjeç dhe Dasha
I dënuar me burgim të përjetshëm, tmerri i "Çoles" në trazirat e 97' kërkon lirinë Zani Çaushi ose i njohur ndryshe si i forti i Vlorës në trazirat e 97' ka kërkuar lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës.
Lefter Maliqi thirrje Ramës: Prano rrotacionin, nuk je i përjetshëm! "I bëj thirrje samarit mos të rrijë me gomarin se po e pëson si Maoceduni..." Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliq
"Miss i përjetshëm", ndjekësit të mahnitur nga format e Hygerta Sakos (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek fotot e fundit qe
E vranë teksa tentoi të shpëtonte fqinjin, kërkohet burg i përjetshëm për autorët e masakrës në Fier Prokuroria e Fierit ka kërkuar dënim të përjetshëm për tre personat që qëlluan pronarin e një “Exhange” dhe vranë një pe