999 rezultate për

perjashtuarve

"Topi i Artë", Top 11 i të përjashtuarve (FOTO LAJM) Pas pak javësh do të dorëzohet çmimi më i rëndësishëm individual në futboll "Topi i Artë 2013", i cili jepet çdo janar n
Ja emrat e të përjashtuarve nga listat PD, PS dhe LSI Pas dorëzimit të listave nga ana e partive politike, u bënë të ditur edhe emrat të cilët nuk gjetën veten në listat për
Topi i Artë, Pirlo "mbret" i të përjashtuarve (FOTO LAJM) Andrea Pirlo fiton "Topin e Artë" të të përjashtuarve. Mesfushori i Juventus, sipas një sondazhi të zhvilluar nga portal