999 rezultate për

perjashtohet

E DHIMBSHME/ Klubi legjendar përjashtohet nga Seria B, rikthehet skuadra e sulmuesit shqiptar Këshilli Federal i Federatës Italiane të Futbollit ka vendosur sot përjashtimin e Palermos nga Seria B, për probleme adm
Reagim i fortë i presidentit të UEFA: Kush nuk e pranon Kosovën përjashtohet nga garat Aleksander Ceferin ka lëshuar një mesazh të fortë për shtetet që nuk pranojnë të luajnë me Kosovën në vendin e tyre.
Dëmi financiar që i bëhet City-t nëse përjashtohet nga Champions Manchester City mund të përjashtohet nga edicioni i ardhshëm i Ligës së Kampionëve për shkak të mashtrimeve financiare.
Do përjashtohet nga Champions? Regon zyrtarisht Manchester City Manchester City ka reaguar ndaj lajmeve se ata do të përjashtohen nga Liga e Kampionëve për një sezon, duke thënë se jan
"Tërmet" në futbollin grek, klubi përjashtohet për trukim Lajm i bujshëm nga Greqia, aty ku Federata Greke e Futbollit nëpërmjet Komisionit të Etikës ka përjashtuar nga Superliga
A do të përjashtohet Rudina Hajdari nga PD? Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, në një lidhje direkte nga selia e PD-së me emisionin Top Talk, iu përgjigj
Humbi 20-0, Pro Piacenza përjashtohet nga Serie C (VIDEO) Pro Piacenza për shfaqen e shëmtuar që dhuroi të dielën, shfaqe që bëri xhiron e botës e pëson keq. Komisioni i Disi
I dalin fotot skandaloze, bukuroshja përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Të mirët nuk kuptohen, vajza përjashtohet nga shkolla për arsyen absurde Një nënë nga Cornwall, Angli është inatosur keqazi pasi vajza e saj adolëshente është ndëshkuar nga shkolla, sepse donte
Sherr me presidentin, mesfushori shqiptar përjashtohet nga ekipi grek Mesfushori shqiptar, Astrit Ajdareviç, i cili është pjesë e klubit të AEK-ut në Greqi, duket se nga janari do të duhet t
Boksi mund të përjashtohet nga Lojërat Olimpike Ndryshime drastike po zhvillohen në sportet e ndryshme. Komitet Olimpik Ndërkombëtar mendon për heqjen e boksit nga lojë
Selmanaj: Teuta Rugova rrezikon të përjashtohet nga LDK Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, teksa ka folur rreth pjesëmarrjes së Teuta Rugovës në seancë
Përjashtohet nga Steaua Bukuresht, Qaka rikthehet te ish-skuadra e tij Eksperienca e Kamer Qakës te Steaua e Bukureshtit nuk ka shkuar aspak ashtu siç pritej dhe mesfushori i kombëtares shqip
Mesfushori përjashtohet nga Serie A për blasfemi Mesfushori italian, Rolando Mandragora që luan për klubin e Udinese, ka marrë një dënim të pazakontë dhe është përjashtu
Përplasje tek Digitalb, përjashtohet moderatorja shumë e njohur Bora Zemani është një ndër moderatorët më të njohura për publikun shqiptar. E ftuar mbrëmjen e kaluar në "Top Arena"
Lajm tronditës për Milanin, përjashtohet nga kompeticioni i rendësishëm europian Milan prej kohësh është në vëzhgim të rreptë nga UEFA për shkak të "Financial Fair Play", por së fundmi gazeta amerikane
Milani mund të përjashtohet nga Europa League Milani rrezikon një përjashtim të mundshëm nga Europa League. Kuqezinjtë i kanë sytë të gjithë për nga Nioni ku javë
Kërkoi ryshfet, arbitri i Arabisë Saudite përjashtohet nga Kupa e Botës Arbitri Fahad Al-Mirdasi zyrtarisht është përjashtuar nga Kupa e Botës në Rusi 2018. Ai ka njollosur vendin e tij për
A do të përjashtohet Rama nga Kuvendi? Pas lënies në burg të 11 protestuesve nga Kukësi, LSI ka bërë një kërkesë të veçantë. Me anë të një kërkese zyrtare,
S'ka pranverë! Çfarë pritet të ndodhë gjatë muajit mars Sipas sinoptikanëve, edhe ky muaj do të jetë i mbushur plot me reshje dhe zymtësi. Një valë e re e të ftohtit do të p