999 rezultate për

perjashtimit

E bujshme, Italia pranë përjashtimit nga Olimpiada e Tokyos Italia drejt përjashtimit nga Lojërat Olimpike të Tokyos. Ky është vendimi i CIO-s (Komiteti Olimpik Ndërkombëtar), që p
Shqipja nuk i ndahet ekranit, pas përjashtimit bëhet pjesë e një tjetër emisioni (FOTO LAJM) Shqipja është tashmë një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në emisionin "Përputhen
Shqipja reagon pas përjashtimit nga PërPuthen (FOTO LAJM) Produksioni i “PërPuthen” përjashtoi sot nga emisioni, për një afat të pacaktuar Shqipen. Shkak për këtë vendim u bën
Gjuzi sulmon Ramën pas përjashtimit nga Parlamenti: Ka qejf t'i hajë shamitë e meshkujve Deputeti Kujtim Gjuzi ka reaguar pas vendimit të marrë për përjashtimin e tij 10 ditë nga Parlamenti. Në një lidhje m
Garë e fortë për Champions pas përjashtimit të Man City (FOTO LAJM) Manchester City është përjashtuar nga Liga e Kampionëve për dy sezonet e ardhshme dhe është gjobitur me 30 milionë euro,
Samir Ujkani reagon ashpër pas fjalëve për mundësinë e përjashtimit të Kosovës nga UEFA e FIFA (FOTO LAJM) Ngjarjet e fundit në futbollin e Kosovës ku është dhënë lajmi për mundësinë e përjashtimit të Federatës së Futbollit të
Liverpooli i shpëton përjashtimit nga kompeticioni Liverpooli ka qenë duke u hetuar nga Federata Angleze për një lëshim që ka bërë. Kampionët e Evropës kanë aktivizuar
Basha shtrëngon duart me Rudina Hajdarin tek varri i Azemit pas përjashtimit nga PD (FOTO LAJM) Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka shtrënguar duart me vajzën e Azem Hajdarit në ceremoninë që u zhvillua te memoriali pr
Presidenti i UEFA-s flet rreth përjashtimit të mundshëm të Manchester City-t nga Champions Për herë të parë ka folur publikisht presidenti i UEFA-së, Aleksander Ceferin në lidhje me përjashtimin e mundshëm të Ma
Vjen edhe reagimi i Hummels, pas përjashtimit nga kombëtarja Trajneri i përfaqësueses gjermane Joachim Low ka shkaktuar një tërmet me përjashtimin e tre shtyllave të Bayern Munich J
Ozil ngushëllon Boateng pas përjashtimit nga kombëtarja Lajmi për përjashtimin e tre futbollistëve kryesorë nga kombëtarja gjermane ka qenë një lajm shumë i bujshëm, shkruan Al
"Më përjashtuan ca bij komunistësh", Murrizi reagon pas përjashtimit nga PD Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar ashpër pas vendimit të partisë Demokratike për ta përjashtuar nga radhët e saj. Ky
City afër përjashtimit nga Championsi, reagon Guardiola Duket se Manchester City po përflitet gjithnjë e më shumë për një përjashtim të mundshëm nga kompeticioni i UEFA Champio
The Guardian: Manchester City drejt përjashtimit nga Champios League Manchester City rrezikon seriozisht të përjashtohet nga Champios League duke filluar nga sezoni ardhshëm, shkruan Albeu.
Skandal, klubi i madh europian pranë përjashtimit nga Champions League Klubi i madh europian pranë përjashtimit nga Champions League Një skandal pritet të përfshijë futbollin europian. Skuad
Zvicerjanët mbështesin fuqimisht Behramin pas përjashtimit nga skuadra Përjashtimi i Valon Behrami është lajmi i ditës në median zvicerane, e cila në përgjithësi ka rezultuar kritike në drejt
I shpëtoi përjashtimit, ja çfarë sanksionesh rrezikon Milani Anulimi i vendimit për të përjashtuar Milanin nga Europa Leagues, nuk do të thotë që kuqezinjtë nuk i presin sanksionet.
Duka injoron dënimin ndaj Skënderbeut, shfaqet në Xing me Ermalin Presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka njoftuar se ditën e shtunë në mbrëmje do të jetë i ftuar në emisionin “Xing me Erma
Kërkohet seancë e jashtëzakonshme pas përjashtimit të Kosovës nga EQAR Avdullah Hoti, i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, (LDK), sëbashku me Grupin Parlamentar të Lëvizjes
ONM paralajmëron Llallën pas përjashtimit nga Vettingu Ndërprerja e vettingut për ish-prokurorin e përgjithshëm, Adriatik Llalla dhe ish-gjyqtarin e Gjykatës Kushtetuese, Besn