999 rezultate për

perjashtimin

Rudina Hajdari përgjigjet për përjashtimin nga Partia Demokratike Do të përjashtohet apo jo Rudina Hajdari nga Partia Demokratike? Kjo pyetje është ngritur si në media ashtu edhe në rrje
Tërmet tek Manchester City, rrezikon përjashtimin nga kupat e Europës Manchester City mund të përjashtohet nga kupat e Europës, duke filluar nga sezoni i ardhshëm. Lajmi vjen nga zyrat e
Vjen edhe reagimi i Hummels, pas përjashtimit nga kombëtarja Trajneri i përfaqësueses gjermane Joachim Low ka shkaktuar një tërmet me përjashtimin e tre shtyllave të Bayern Munich J
PD paralajmëron përjashtimin e Rudina Hajdarit I ftuar në studion e A2CNN sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë të Partisë Demokratike, Gert Bogdani ka sqaruar se i nj
Elisa Spiropali reagon ashpër për përjashtimin e deputetit nga PD-ja (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Parlamentin, Elisa Spiropali, ka bërë një reagim të gjatë për përjashtimin nga PD-ja të deputeti
Tërmet te Manchester City, rrezikon përjashtimin nga Kupat e Europës Manchester City rrezikon seriozisht përjashtimin nga kompeticionet europiane. Është kjo hipoteza e nxjerrë nga mediat br
FAIR-PLAY Financiar: PSG rrezikon përjashtimin nga garat Europiane Pak javë më parë medjat në të gjithë botën raportuan se klubi Paris Saint Germain ka shkelur rregullat e fair-play finan
"Tërmet" në Seria A, dy klube rrezikojnë përjashtimin Së fundmi në mediat italiane po qarkullon një lajm që ka tronditur Seria A. Bëhet fjalë për dy klube, Chievo Verona
Edhe një ditë kohë për PSG, rrezikon përjashtimin nga Champions-i Edhe një ditë kohë ju mbetet parizienëve të PSG, për të shmangur një dënim të mundshëm nga UEFA. Bëhet fjalë për "fa
Zvicerjanët nuk njohin heronj, kërkojnë përjashtimin e Xhakës dhe Shaqirit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka kanë ngritur peshë zemrat e ç’do shqiptari mbrëmjen e djeshme pasi dy golat e fitores k
Gruevskit nuk i pëlqen prokurorja Janeva Ekipi i avokatëve të ish kryeministrit Nikolla Gruevski ka kërkuar nga gjyqi përjashtimin e prokurorëve special Lençe Ri
Gruevski kërkon përjashtimin e kryetarëve të Gjykatës Penale dhe të Apelit Nikolla Gruevski, Mile Janakievski dhe të akuzuarit e tjerë në rastin “Dhuna në Qendër” kërkuan ndërrimin e gjykatësit D
Pas përplasjes në Kuvend, Basha e Monika mblidhen për aksionin e ri Pas mbylljes së sencës së tensionuar, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi kanë mbledhur me urgjencë grupet parlamentare në
Kuvendi miraton rekomandimet për përjashtimin e Kosovës nga EQAR Me 61 vota për, 1 kundër dhe asnjë abstenim, Kuvendi ka miratuar rekomandimet e dala nga debati për përjashtimin e AKA-s
Kuvendi i Kosovës thërret seancë të jashtëzakonshme Kuvendi i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbahet seancë e jashtëzakonshme për të diskutuar lidhur me vendimin për për
Mblidhet Kryesia e Kuvendit Kryesia e Kuvendit do të mblidhet sot nga ora 13:00. Kjo mbledhje do të ndodhë pas kërkesës së 40 deputetëve ku kërkohet
Ermal Meta rrezikon përjashtimin nga Sanremo (VIDEO) Këngëtari shqiptar Ermal Meta marri pjesë sërish në Sanremo. Vitin e kaluar Meta u rendit i treti në festivalin më të rë
Kush janë kategoritë që përjashtohen nga taksa e re e shtëpive Paketa fiskale për vitin e ardhshëm tashmë është gati. Ndryshimet e taksave që do të zbatohen pas 1 janarit të vitit
Denoncimi i Berishës: 30 oficerë rrezikojnë përjashtimin nga Policia për shkak të Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet qytetarit dixhital, këtë herë lidhur me 30 oficerë policie.
Peruja rrezikon përjashtimin, Axurrët shpresojnë ta zëvendësojnë Kombëtarja peruane rrezikon zyrtarisht pjesëmarrjen në Botërorin e Rusisë, dhe këtë gjë e thotë vetë gazeta amerikano ju