999 rezultate për

periudhen

"Këto imazhe i shihja çdo ditë", Emina kujton periudhën e vështirë të luftës (FOTO LAJM) Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Çunmulaj ka kujtuar periudhën e vështirë të luftës në Kosovë dhe përmes p
"26 vjet më e re", Majlinda Bregu kujton periudhën si gazetare (FOTO LAJM) Politikanen e njohur, Majlinda Bregu, e kemi parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, në daljet e saj në publik. Ajo është
E bullizuar edhe nga mësueset, Nevina rrëfen periudhën e vështirë pasi u shpall "Miss" (FOTO LAJM) Rubrika e djeshme “N’fermë” e emisionit “E diell” solli rrëfime të sinqerta të vajzave të ekranit për përballjen e tyre
"Dua ta fshij nga memoria", Anxhela Peristeri rrëfen periudhën më të vështirë të jetës (VIDEO) “E ardhmja është vajzë” është kthyer në një emision emocionesh të forta duke pasqyruar para publikut atë anë të personaz
Ndarja nga jeta e ish-socialistit, Meta shprehet i pikëlluar: Ndihem me fat! Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare shkrimtari i njohur dhe ish-deputeti socialit, Faslli Haliti.
Ronaldo kthehet në Itali, qëndron në izolim Cristiano Ronaldo po kthehet në Itali pasi u infektua me Covid-19 ndërsa ishte në detyrë ndërkombëtare me ekipin kombëta
"Zvicra bën presion mbi një nënë beqare", Loredana rrëfen periudhën më të vështirë (VIDEO) Loredana u zhduk papritur nga rrjetet sociale dhe pas këtij vendimi pati një arsye të fortë. Reperja ka përgatitur një a
Koronavirusi prek Berlusconin, 83-vjeçari nuk i trembet Silvio Berlusconi, pozitiv me Koronavirus. Lajmi i u njoftua nga mjeku personal i ish-kryeministrit të Italisë dhe ish-p
Pritet të ulen me 270 euro të ardhurat e shqiptarëve, sa shkon humbja totale Në kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553
MAQEDONI/ 82,6% e viktimave kanë pasur sëmundje shoqëruese Në periudhën prej 29 qershor deri më 5 korrik, sipas raportit të Institutit për shëndet publik, shënohet ulje e numrit t
Kush janë ministrat e Nismës Demokratike në qeverinë Hoti Kuvendi i Kosovës ka zgjedhur Qeverinë Hoti me 61 vota pro, 24 kundër dhe 1 abstenim, ku të pranishëm në Kuvend ishin 86
Ndahet nga jeta ish-ministri i Shëndetësisë (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 68-vjeçare Maksim Cikuli, ish- ministri i shëndetësisë në qeverinë e PD. Cikuli ishte
Transporti publik në Shkup nga nesër me orar të ri Ndërmarrja për qarkullim publike – Shkup informoi se prej nesër (23.04.2020) transporti publik do të funksionon në periu
Moderatorja rrëfen periudhën me të vështirë: Vdiq babai, s'kisha asnjë afër Moderatorja e njohur Hygerta Sako gjatë një interviste televizive ka folur se si po e përjeton periudhën e karantinimit
Fotografitë që duken të thjeshta, por fshehin pas histori (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Zaniolo po shijon periudhën e rikuperimit me aktoren premtuese italiane (FOTO LAJM) Nicolo Zaniolo po rikuperohet nga një dëmtim i rëndë, i pësuar në ndeshjen ndaj Juventusit, megjithatë këtë kohë pa futb
Moment krize, Tevez drejt rikthimit te Manchester United Sulmuesi argjentinas kishte luajtur për gjigantin anglez në periudhën 2007-2009, ndërsa më pas kishte kaluar tek rivalët
"Kam vuajtur nga ankthi dhe depresioni", Shpat Kasapi zbulon për herë të parë periudhën e tij të errët Këngëtari i mirënjohur shqiptar nga Maqedonia, Shpat Kasapi, ka rrëfyer për here të parë një periudhë të errët të jetës
Emrat më të bukur për bebet që lindin në periudhën e festave Nqs bebi juaj do të vijë në këtë periudhë të bukur festash, ne ju sugjerojmë disa emra të cilët kanë një kuptim të vecan
Emrat me kuptimin më të bukur për bebet që lindin në periudhën e festave Prisni të bëheni prindër gjatë muajit dhjetor dhe ende s’e keni zgjedhur emrin për bebushin? Meqenëse ai vjen në jetë në