999 rezultate për

periudhe

Horoskopi i të hënës, java nis e tensionuar për këto shenja Dashi-Projektet e reja të punës ju interesojnë shumë. Çdo gjë që ka lindur tani, ose ka lindur në fillim të vitit, në të
Ndarja nga jeta e ish-socialistit, Meta shprehet i pikëlluar: Ndihem me fat! Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 85-vjeçare shkrimtari i njohur dhe ish-deputeti socialit, Faslli Haliti.
Ronaldo kthehet në Itali, qëndron në izolim Cristiano Ronaldo po kthehet në Itali pasi u infektua me Covid-19 ndërsa ishte në detyrë ndërkombëtare me ekipin kombëta
Humbja e 6 në 7 ndeshjet e fundit, Challandes: Po kalojmë periudhë të keqe Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, pranoi pas humbjes me Slloveninë 0-1 në ndeshjen e sotme se ndihet i zhgënjyer n
"Zvicra bën presion mbi një nënë beqare", Loredana rrëfen periudhën më të vështirë (VIDEO) Loredana u zhduk papritur nga rrjetet sociale dhe pas këtij vendimi pati një arsye të fortë. Reperja ka përgatitur një a
Sa shpenzuan shqiptarët gjatë periudhës së karantinës (FOTO LAJM) Baret e restorantet ishin të mbyllura për gati tre muaj, nga mesi i marsit deri në mesin e muajt maj, duke i detyruar sh
"Po vjen periudhë e vështirë", Manastirliu mesazh para hapjes së shkollave Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një mesazh për nxënësit, mësuesit dhe pr
Koronavirusi prek Berlusconin, 83-vjeçari nuk i trembet Silvio Berlusconi, pozitiv me Koronavirus. Lajmi i u njoftua nga mjeku personal i ish-kryeministrit të Italisë dhe ish-p
Shkeli rregulloren ndaj Leipzig, Neymar rrezikon finalen Neymar mund të përjashtohet për finalen e Ligës së Kampionëve pas shkëmbimit të fanellave me një lojtar të RB Leipzig.
Shteti vendosi shpërblim, si ndryshoi numri i lindjeve në vend Bonusi i lindjes, që u miratua dy vite më parë, nuk i ka nxitur çiftet e reja të bëjnë fëmijë. Përkundrazi Sipas INST
Gati të fillojë Liga e Kampioneve dhe Europës, lojtarët në fushë me fanela të reja (VIDEO) Të gjitha skuadrat që do të impenjohen këtë muaj në kompeticionet e UEFA-s do të kenë fanela me një ndryshim të ri. N
Lojtari më i pafat, Reus jasht fushave për një periudhë të pacaktuar Lajm i keq për Borussia Dortmund për një nga lojtarët më të rëndësishëm të klubit. Marco Reus i cili nuk ka qenë në fush
Pritet të ulen me 270 euro të ardhurat e shqiptarëve, sa shkon humbja totale Në kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553
Drejt zyrtarizimit, Pirlo rikthehet te Juventusi Andrea Pirlo është pranë rikthimit në Juventus. "Goal Italia" raporton se ish mesfushori sot do të nënshkruajë kontra
"Mbaj familjen", Anxhela Peristeri kundër masave për mbylljen e klubeve të natës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri ashtu si shumë artistë të tjerë është shprehur se është kundër masave t
MAQEDONI/ 82,6% e viktimave kanë pasur sëmundje shoqëruese Në periudhën prej 29 qershor deri më 5 korrik, sipas raportit të Institutit për shëndet publik, shënohet ulje e numrit t
HOROSKOPI/ Si pritet të fillojë java për të lindurit e çdo shenje Dashi – Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të
Një periudhë e gjatë në karantinë, Rashford: Kemi dalë më të fortë Pas 3 muajsh pa ndeshje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, Manchester United rikthehet në fushën e lojës të prem
Rama ka dy fjalë për Qeverinë Hoti: Shpresë pas një periudhe përpëlitjesh Kryeministri Edi Rama ka reaguar për zgjedhjen e Avdullah Hotit në krye të qeverisë së Kosovës. Rama i uron rrugëtim
Kush janë ministrat e Nismës Demokratike në qeverinë Hoti Kuvendi i Kosovës ka zgjedhur Qeverinë Hoti me 61 vota pro, 24 kundër dhe 1 abstenim, ku të pranishëm në Kuvend ishin 86